Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się zacząc gre na pl na monastyrze jeszcze?


linek100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na starszych serwerach jest się trudniej wybić, dużo graczy jest z wysokimi lvlami oraz ceny są drogie jak na nowego gracza.

Na nowych serwerach gra bardzo dużo więcej osób, oraz jest szansa na wybicie się w topke .

Opublikowano

Pozytywne

 

Średnio , osób na metkach 60%

Expowiska , w 85% puste

Pvp nawalanka 10% pustych 90% aktywnych

KUpić coś , 70%

Czyli średnia liczymy te negatywne czyli 15 + 10 + 30 = 55 : 10 = 55%

 

= 55% średniej Pozytywnego

Czyli pół na pół a teraz np s26

 

Średnio osób na metkach 95%

Expowiska 15% puste ( w nocy 40% ) tylko że licząc śednie

Pvp Nawalanka 90%

Kupić ulepszacz itp 100% przeważnie na forum , w grze ulepszacz na mały , jak i zarówno wysoki =

 

 

bierzemy ten negatywny !

85 + 10 = 95 / ; 10 = 95%

 

Jak widać na s26 nawet się lepiej opłaca , grać ze względów tylko ,

żeby coś , kupić nowy serwer najnowszy na pl osiągnąć jeszcze coś

Itp

na tych starszych , jeżeli coś chciałbyś zagrać to tak oplaca się ,

ale takie coś , że np taka mnisia +9 to nic praktycznie taki 90lv to

wyrzuci na ziemie praktycznie bo mu nie potrzebne , czyli powiecmy

no co robisz eq +6 ktoś ci może pożyczyć nawet 1kk kupujesz potki

robisz full eq +6 idziesz na metki , np wojem bodym , wbijasz sobie 10lv

idziesz na 15 powiecmy dropło czarowane ostrze potem aura potem

z 10 ku śmieci potem ku błogo , potem ku pomoc , silne sprzedajesz

, i stać cię już na mnisją , +9 , miecz +9 ; - )

Potem masz już ten , mieczyk 2 dni dorabiasz masz powiecmy 2 aury

3 silne , 2 pomoce smoka , 2 ogniste duszki , kd +3 x4 i jakiś item np

12 inta dzwon wypadł i tp nawet , z hp coś sprzedajesz all , i możesz kupić

Eq 1k - 1.5k hp ; - ) potem , znowu dorabiasz i tak w kółko aż , masz coraz więcej

, rozwijasz postać , potem ty czytasz ku itp i koxisz ; - ) droga od biednego do koxa ; - )

Mam nadzieję że pomogłem mam nadzieję , że 15 mojej minutowej pracy , dostane like strzała ; - )

Opublikowano

Na starszych zbytnio nie opłaca sięgrać, chyba że masz znajomych i masz z kim grać którzy Ci pomogą.

Na starszych serwerach jest mniej osób, same wysokie lvl'e i wogóle.

 

Na nowszych serwerach jest więcej osób, nie każdy wysoki lv bo nowy serwer.. Ogólnie polecam nowsze serwery ;)

Opublikowano

Jak nie to prosze podać powody -jak tak to też ;) ogólnie opisy pozytywne/negatywne.

Jeżeli chcesz zaczynać na nowo na PL'u to się nie opłaca nawet, niby wchodzą jakieś nowości, eventy itd.

 

Polecam Ci Metin2.sg

Opublikowano

Nie oplaca sie wgl grac na .pl

 

Na s1 duze ceny, malo ludzi, same wysokie lv...

Pomogłem? W ramach podziękowania kliknij "Lubie To" obok mojego postu.

 

Aktualnie gram na Ravia.eu

 

Szukam kolegi z mikrofonem na serwerze Ravia.eu w wieku 15-20 żebyśmy mogli rozmawiac, pomagać sobię w grze.

Opublikowano

na s1 kosmiczne cenny nikogo prawie nie ma , teraz to tak jak up nie opłaca się grać w pl , no chyba ze naprawdę lubisz hard, jedynie na solarze da się pograć a tak to dupa .

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Według mnie S1 jest bardzo dobry do rozpoczęcia gry doświadczonego gracza dlaczego?

 

Na początku ciężko ale można wycisnąć od gości te 20kk ;D

Robisz eq cisniesz na metki, wbijasz 30 lv zarabiasz na małżach

Wbijasz 35 Eq Jakaś tygra +6 4b ;D z hp, mieczyk fms/rib i tam eq podstawowe metki w M2 lecisz na lajcie, potem sprzedajesz KU i rozpoczynamy prawdziwą gre.

Przygotowania trwają ok 1 tygodnia + robienie Boja

 

Jak chcesz to pisz do mnie na GG: 44593320 chętnie udzielę wskazówek

Pozdrawiam

1312454350-U203760.png
Opublikowano

Pamiętaj że opłacalność nie zawsze idzie w parze z chęcią, jeżeli włożysz w to trochę chęci i zaangażowania, to milej będzie się grało.

Opublikowano

No oczywiście, ale czasem ma się taki kryzys ;D mnie naprzykład wkur**** moje skille ale jakoś daję radę

1312454350-U203760.png
Opublikowano

na s1 kosmiczne cenny nikogo prawie nie ma , teraz to tak jak up nie opłaca się grać w pl , no chyba ze naprawdę lubisz hard, jedynie na solarze da się pograć a tak to dupa .

 

Gram na S1 od niedawna ludzi jest w gromo od 16 ch1 busy pełno shopków da się łatwo wybić gracze ci na start ( przynajmniej mi dal 200k) zrobiłem sobie eq 6+ wbiłem 30 i na małżach masz kasę na all więc monek to łatwy serwer i fajnie się gra miała atmosfera i w ogóle serdecznie polecam S1.I cenny też nie duże małż do 4kk marmurki po 3-5 ( te słabsze) sługa 14 a bodzio do 21 .

Opublikowano

Monastyr:

+ dużo graczy

- drogie EQ

- ciężko się wybić

 

 

Polecany serwer dla Ciebie to: SOLAR !! ;p

PRZESTAŁEŚ GRAĆ W CABALA NA SERWERZE MERCURY I NIE MASZ CO ZROBIĆ Z KONTEM?

ZAMIEŃ JE NA PRO KONTO METIN2 SERWER SOLAR O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 450ZŁ!

LUB ZAMIEŃ ZA 3KKK ALZ NA MERCURY!

Opublikowano

Ja na twoim miejscu poczekałbym na łączenie serwerów :)

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

Opublikowano

Solar'a nigdy nie połączą ze względu na cenę więc, graj na solarze. Polecam, najwięcej ludzi w jinno,.

PRZESTAŁEŚ GRAĆ W CABALA NA SERWERZE MERCURY I NIE MASZ CO ZROBIĆ Z KONTEM?

ZAMIEŃ JE NA PRO KONTO METIN2 SERWER SOLAR O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 450ZŁ!

LUB ZAMIEŃ ZA 3KKK ALZ NA MERCURY!

Opublikowano

Graj na monku według mnie więcej ludu ( często ch1 widzę busy ) będzie pewnie połączanie monka wiec będziesz jeszcze więcej ludzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...