Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tylko Dla Ludzi O Mocnych Nerwach !ostrzegam!1


BlaCkPr0o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może to z dokumenta jakiegoś ; ) ps. jak on to zrobił , że tamten normalnie skoczył , a ten mordą wyrąbał xD

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano
Troche dziwne, ze kamerzyscie pozwolili wejsc na sale operacyjna...

Tez wlasnie sie nad tym zastanawialem i znalazlem filmik z fotomontazem , tez wyglada dosyc realnie

 

Opublikowano

widzialem to juz wczesniej

nie wiem jak cos takiego moze kogos smieszyc chyba totalnego idiote

 

prawda jest w tym ze jeden nieuwazny ruch i mozesz stac sie roslinka

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Gość Mounthains
Opublikowano
On na tym stole jeszcze żył?

 

 

Coś on wzdychał i myślał:

 

- co ja odpierdoliłem ?

Opublikowano

Dobry koles, ale trzeba byc idiota zeby wgl skakac.

Tak mu sie paszcza otworzyla.

canpages.ca/blog/wp-content/uploads/2008/07/haircut_predator.jpg

13891.jpg
22193.png
6148.gif
5397.jpg
Opublikowano

Up dobre..

 

 

Może i to stare ale nigdy tego nie widziałem np . :)

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Ci którzy się z tego śmieją, to mają jakieś anomalie w rodzinie :P

Ciekawe czy też byście się śmiali po upadku z takiej wysokości na twarz -,-

 

@mizzy

I co, myślisz że masz 12 lat i grasz o tej godzinie na kompie (bez komentarza 22:13 :P) to jesteś fajnie? I jak się z tego śmiejesz, to na serio jest coś z tobą nie tak.

 

PS. W nazwie tematu powinno być 18+.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

przepraszam za wyrażenie

 

koleś spierdolił se całe swoje życie w jednej chwili...będzie ślepy , głuchy , niemy , po prostu 0 kontaktu i będzie jad przez słomkę o ile jeszcze będzie żył -.-

 

szkoda mi chłopaka ale wiadomo sam se taki los wybrał ....

 

 

@mizzy wiesz co nie mam słów do takich niewyżytych bachorów jak ty myślisz że fajny jesteś? to się grubo mylisz

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

To się bodajże nazywa rozszczepienie twarzy. Koleś raczej przeżył, miał na to dosyć duże szanse. Już to dawno widziałem. Niech to będzie przestrogą przed głupimi pomysłami :)

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Ja prawie zemdlałem, serce zaczeło mi bić zle sie ppoczułem...

Nigdy ale to nigdy nie będę skakał

1317454587-U195480.png

Gość Mounthains
Opublikowano
Ja prawie zemdlałem, serce zaczeło mi bić zle sie ppoczułem...

Nigdy ale to nigdy nie będę skakał

 

 

Ja skacze z platformy 11 m i żyję -,-

Gość Mounthains
Opublikowano
Ale nie na ryj -.-

 

 

Normalnie na główkę -,-

 

8m głębokości jeziora to mozna skakać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...