Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie Wrota Robicie w ciągu dnia Lub wgl w ciągu gry


Zaklinacz Dusz

Jakie wrota robicie  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wrota robicie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadne bot robi wszystko. No ostatni raz to sam kronosa robiłem, bo boty nie umiały mi zrobić :<

Opublikowano

Ja musiałem sam robić KAPPE bo Kbot mi nie działał :(

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

jak nie masz wszystkich havockow to napierdzielaj zety ;] jak juz bedziesz mial wszystkie to alfa,beta,gamma z A,B,C zajebiscie ranga leci ;] i + duzo bialki na graczy ;] ja tylko dzisaj wbilem 15k rangi od 11 do teraz ;]

11.12.2012 - 15:07 Drone destroyed x10

 

 

No pięknie ;/

Opublikowano

jak nie masz wszystkich havockow to napierdzielaj zety ;] jak juz bedziesz mial wszystkie to alfa,beta,gamma z A,B,C zajebiscie ranga leci ;] i + duzo bialki na graczy ;] ja tylko dzisaj wbilem 15k rangi od 11 do teraz ;]

 

 

Ja od piątku do dzisiaj 2 zety zrobiłem mam 3 havok z 8 zet składam 9 .

Zbieram like + ;]

Opublikowano

Ja musiałem sam robić KAPPE bo Kbot mi nie działał :(

 

Jezuuuu :O

I co, przeżyłeś ?

Musiałeś się bidulo namęczyć..

Ehh ciekawe jakby teraz wyglądała gra bez bota ._.

1355697137-U769566.png

Opublikowano

Jezuuuu :O

I co, przeżyłeś ?

Musiałeś się bidulo namęczyć..

Ehh ciekawe jakby teraz wyglądała gra bez bota ._.

 

 

Ja bym się cieszył Jak by nie było botów.

Zbieram like + ;]

Opublikowano

i żeby jeszcze przelewów nie bylo ;] to bym popierał kolege wyżej a tak to jestem za! ;D

11.12.2012 - 15:07 Drone destroyed x10

 

 

No pięknie ;/

Opublikowano

Ja wrota robie sam Bot to mi jest potrzebny od tego żeby palke zbierał i wymieniał + bicie alienów i zbieranie box Reszte robie sam !! Ludzie troche samodzielności Naprawde nie liczcię na same programy .

Zbieram like + ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...