Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Capture The Flag + Deathmach + Gildie + parkour ! [1.4.5] [Dedyk 40s][24/7][NoPremium][WL:OFF]


xXxDromikxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-731957-0-10912200-1355685300.png

 

 

 

Aby poszedl server nie mozesz miec zainstalowanego HAMACHI

 

 

 

 

post-731957-0-30860300-1355684910.png

Dwa Teamy walczace zaciekle o flage w opuszczonym biurowcu.

 

 

 

post-731957-0-00849900-1355685025.png

Dwie zaciekle druzyny walcza na epickiej arenie gladiatorskiej pelnej niespodzianek.

 

 

 

 

post-731957-0-92772800-1355685093.png

Fani wielu godzin spedzonych w kopalniach znajda tez cos dla siebie. Stwoj swoje male panstwo i walcz przeciwko innym.

 

 

 

post-731957-0-88186600-1355685125.png

Rowiniez fani skakanek i parkourow znajda cos dla siebie. Duzo roznych map o okreslonych poziomach trudnosci, oraz rankingi przyciagna kazdego wyrafinowanego minecraftowego skoczka

:)

 

 

 

post-731957-0-29337100-1355685365.png

Dla Leniwych :huh: 5.39.47.96:25565

 

Akcja Promocyjna: Napisz dowolony post oraz swoj nick w grze, a my wylosujemy moze wlasnie ciebie! Do Wygrania Konto VIP.

Wyniki 17.12.12 tu na dole

:)

 

Wygral: LEX

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Opublikowano

O napewno wbije !

Juz wchodze w sumie xD:D

 

aha i mój nick to MasterError

i biore udzial :)

 

Dlaczego OFF ?

Bo Nie mozna miec hamachi na kompie aby odpalil server

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Znawca
Opublikowano

Nick: goldpliz

Oczywiście biore udział :)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

NIck: Lex

Biorę udział

I zapraszam na serwer bo ten dodatek deathmatch naprawde jest super można drużynowo pobawić się w cs :D

zu439g.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...