Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki skill wyzwojować jako 1 ?


GanerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Gram na s26 i chciałem sobie wyzwojować skila go G tylko mam problem z wyborem

Obecnie mam 42 lvl i przywołanie na M7 i leczenie na M2 reszta w rzut.

Wiec jak myślicie ? jaki skill wyzwojować jako 1 z tych 3 (zależy mi tu na PVP przy około 65-70lvl)

Od razu prosze powiedzieć dlaczego ten a nie inny :)

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Wedlug mnie tez leczenie. Tanie ku, bd ci hp leczylo

Pomogłem? W ramach podziękowania kliknij "Lubie To" obok mojego postu.

 

Aktualnie gram na Ravia.eu

 

Szukam kolegi z mikrofonem na serwerze Ravia.eu w wieku 15-20 żebyśmy mogli rozmawiac, pomagać sobię w grze.

Opublikowano

Według mnie bardziej opłacalne będzie, przywołanie błyskawicy.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Wedlug mnie tez leczenie. Tanie ku, bd ci hp leczylo

 

Wszystkie Ku Healera są tanie na każdym servie....

 

Według mnie to przywołanie dlczego?

Bonus do omdlenia, duże DMG bardzo szybki, bije wcześniej niż pojawi się animacja

1312454350-U203760.png
Opublikowano

A ja dla odmiany polece rzut. Mały cd, spory dmg. Jak ogarniesz trochę szybkości zaklęć to kosa :x

Opublikowano

Przywołanie błyskawicy bo mniej wydasz i wiekszy DMG, a leczenie stopniowo wbijesz sobie na G. ;)

Opublikowano

widze że grasz healerem , a leczenie to podstawa u niego , wyzwojuj tego skilla bo tylko m2 ,ale najlepiej zacznij od m3 zwojować bo tak tylko stracisz kase , przywołanie na m7 to już dobrze wtedy możesz już sam bez IS'a dobić na g

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...