Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak osciągnać więcej fps przy nagrywaniu ?


BALLU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz użyć optifine i jest taki mały trik.

Jak grasz w okienku to zmniejsz je troszkę to przybędzie ci ok 15 fps :D

4.png

Opublikowano

Tylko ten program jest płtny.. Ale nie tak jak Fraps

Mozesz miec go pelna wersje na 30 dni ale pozniej znowu testowa.. i w testowej u gory ekranu jest włsnie ikonka Actions..

 

Cześć.

Opublikowano

@up

Jaki Fraps? BANDICAM rządzi, ten program:

 

>Daje możliwość wyboru formatu pliku

>Można nim nagrywać pulpit i wybrane obszary ekranu BEZ ŻADNYCH SZTUCZEK

>Nagrasz nim każde okno, na które klikniesz a nie tylko gry i wybrane programy

>Zapisuje kilka razy mniejsze pliki

>Na demie nie nagyrwa się 2 minuty jak we Frapsie, tylko 10 minut

>Prawie nie laguje, bo generalnie używa procesora a nie pożera RAM.

 

A co do livestreamów:

Wyłącz dźwięki (one cholernie zamulają klocka)

Pobierz optifine i zmniejsz odległość mgły+ zmniejsz odległość z "far" na normal +40, nic nie będzie widać a przybędzie,

Jeśli masz optifine, zmień ładowanie chunków na "MULTI CORE"

Zmniejsz okienko z grą- nawet nieznaczna zmiana sprawi że FPS-y wzrosną, a okienko mniejsze o 2cm niezbyt pogorszy jakość filmu :P

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Polecam zainstalować Optifine, przeinstalować Javę, przeinstalować NET Framework, używać Spoutcrafta, do nagrywania używać Action! Mirillis (można nagrywać w HD i nie obniża FPS'ów), znając życie pewnie używasz Frapsa, wywal go, Fraps to najgorszy kał do nagrywania, proponuje poprzednio wymieniony Action!, bądź Dxtory.

RCwkgo4.png

Opublikowano

Pobierz Optifine HD i najlepsze ustawienia zrób i trochę pousuwaj niepotrzebnych programów to będziesz miał więcej miejsca jak tak zrobiłem i miałem 160 fps jak nagrywałem.Polecam nagrywać programem Camtasia Studio 8 bo w HD i wogule ci żadnych fpsow nie zabiera.

Opublikowano

Fraps? To jedno wielkie GÓWNO dla słabszych komputerów.

 

Action da ci nie dość że lepszą jakośc to ~30 fps więcej

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Mówiłem że actions pomoże? Mówiłem temat chyba do zamknięcia, autor podziękował :]]

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...