Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] od kogo kupić kbota


MuLTIDJBLUE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pukasz = zaklinaczdeszcz ?

 

no i wszystko mi sie rozjasnilo. ide pogadac z maxikiem

 

Maxikiem ? Pana drogiego szuka policja.

 

Przekaz mu.

Opublikowano

tylko z ostatnim się nie zgodzę, co ma strona do jego sumienności i tego,że nie okrada i nie kręci ? :P

no i znowu sie zaczyna... powiedz mi kogo i kiedy okradlem.

Opublikowano

Ludzię po co się kłucić skończy się co najwyżej 5% dla każdych

Kamieniarz jest najbardziej zaufany po Ivanie i tyle !

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

a podobno ty nie odpowiadasz za ataki maxxika na cba <3

chcesz moje rozmowy z maxikiem zobaczyc z dni gdy byly ataki? bardzo ladnie tam widac, ze wrecz prosilem zeby ciebie zostawil :| a ty mi sie w taki sposob odwdzieczasz... zebys sie na tym nie sparzyl

Opublikowano

pukasz = zaklinaczdeszcz ?

 

no i wszystko mi sie rozjasnilo. ide pogadac z maxikiem

 

Oo Maxikk, oszust jakich dużo, i Ty z się kontaktujesz? Ciekawe .. to daje mi, i zapewne innym, wiele do myślenia.

Opublikowano

 

Oo Maxikk, oszust jakich dużo, i Ty z się kontaktujesz? Ciekawe .. to daje mi, i zapewne innym, wiele do myślenia.

dobrze wiedziec :)

 

chcesz fragment rozmowy w ktorej pukacz prosi o kontakt do maxika? :)

Opublikowano

dobrze wiedziec :)

 

chcesz fragment rozmowy w ktorej pukacz prosi o kontakt do maxika? :)

 

W celu wykonania DDoS na kamieniarza..

Bo nie umie się pogodzić, że jest lepszym resellerem od niego :D

Zapraszam na PW.

1355697137-U769566.png

Opublikowano

 

Oo Maxikk, oszust jakich dużo, i Ty z się kontaktujesz? Ciekawe .. to daje mi, i zapewne innym, wiele do myślenia.

 

Maxikk nie jest oszustem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...