Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie i zapowiedz:D] [Mo'craft] [mo'creatures] [1.4.5!] [bukkit + dedyk]


krystiankraw12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nick : NezI

przeklinasz? : Nie

ile masz lat : 12

ile grasz w mc : Nie wiem dużo

ile grasz na modach : wcale to jest ze tak powie brzydko ''Gówno''

znasz mo'creatures? : Nie ;/

bedziesz sprawiedliwy? :Tak

Opublikowano

Podanie na whitelist :D!

 

nick- Viperek994

przeklinasz? -Nie

ile masz lat -12

ile grasz w mc- Odd wersji beta 13_01

ile grasz na modach- Na singlu w ogóle

znasz mo'creatures? Tak

bedziesz sprawiedliwy? Tak będę

Opublikowano

Podanie na whitelist :D!

 

nick- Nokitiab

przeklinasz? - Zdarzy się troszeczkę.

ile masz lat - 15

ile grasz w mc- Od wersji beta 1.5_0.1

ile grasz na modach- Trochę grałem na paczkach modyfikacji

znasz mo'creatures? Znam, mam nawet mod na craftingi wszystkie

bedziesz sprawiedliwy? Jasne, że będę.

 

Dlaczego ty? (min. 4 zdania): Nudzą mnie zwykłe serwery które nie posiadają modów. Ten serwer może być taką ucieczką w bok od zwykłych serwerów. Zamierzam dobrze pomagać jeśli to będzie możliwe. Posiadam również skype.

56237goku+vs+vegeta_2.jpg Dajcie mi co chcecie, bo to jest nieważne.

Sorry, sygnatura coś nie chce działać.

Opublikowano

nick xXKrynojPLXx

przeklinasz? Nie

ile masz lat 12

ile grasz w mc od 1.8.1

ile grasz na modach od 1.0.0

znasz mo'creatures? no jasne że tak

bedziesz sprawiedliwy? Tak

Dlaczgo ty(min 4 zdania) lubię serwery z modami. Ten serwer zapowiada się na jeden z lepszych na których grałem.Posiadam skype i ts3. Zaprosze wiele znajomych na ten serwer

Opublikowano

nick Perspektywny

przeklinasz? Czasami

ile masz lat 10 Ale jestem ogarniety :3

ile grasz w mc Rok

ile grasz na modach Oj dlugo pamiętam jeszcze wersje 1.1 Gdy to gralem na paczkach modów

znasz mo'creatures? Mod na zwierzęta np. Szczury delfiny rekiny itp.

bedziesz sprawiedliwy? Tak będe sprawiedliwy.

Dlaczgo ty(min 4 zdania) Dlaczego Ja? Lubie grać w minecrafta oraz na takich serwerach których jest mniej w Polsce np. Kwadratowa Masakra. Nie wyzywam administracji jestem grzeczny ^.^ Moze czasem jak mam z kimś dom i się wkurze na niego to napisze "Kurr.." ale będe uczciwy .

 

Dodany? ;3

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...