Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WINHTTP.AU3 Czyli piszemy bota do gier/aplikacji przegladarkowych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uploadowania na np. hosting?

jak tak to moge dorobić

 

Najlepiej na jakiś hosting, typu imageshack.us,fotosik.pl czy coś podobnego.

Na własny hosting to zbyt prosta sprawa. ;)

 

Staraj się nie używać _WinHttpSimpleFormFill ;)

Opublikowano

sry, za simpleformfill, lecz przez wyslanie pakietu, nie mogę sobie poradzić z uploadem pliku gdzie formularz ma action="" , więc trzeba zrobić samemu formularz i dodać do niego action

 

$sFile = @ScriptDir & "\testimage.jpg"
$sForm = _
'<form action="http://fileupload.pl" method="post" enctype="multipart/form-data">' & _
' <input type="file" name="userfile" />' & _
' <input type="submit" name="upload" value="Wgraj plik">' & _
'</form>'
$hOpen = _WinHttpOpen()
$hForm = $sForm
$sRead = _WinHttpSimpleFormFill($hForm, $hOpen, Default, "name:userfile", $sFile)
$aha = _StringBetween($sRead,"<input type=text value=","> Lub")
InputBox($aha[0],$aha[0],$aha[0])
_WinHttpCloseHandle($hForm)
_WinHttpCloseHandle($hOpen)
If $sRead Then
ConsoleWrite($sRead & @CRLF)
EndIf

pod fileupload.pl

A jak masz ustawiony action to przez openrequest robisz posta tak jak tutaj

http://screenshooter...7289845/himrroq

to robimy date

$data = ""
$data &= "-----------------------------146711295311546" & @crlf
$data &= Content-Disposition: form-data; name="userfile[]"; filename="bnytwme.JPG"'& @crlf

$data &='Content-Type: image/jpeg'& @crlf& @crlf
$data &=fileread("sciezkadopliku") & @crlf
$data = binary($data)

Opublikowano

 $hSession = _WinHttpOpen("User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0")
$tProxyInfo = _WinHttpProxyInfoCreate($WINHTTP_ACCESS_TYPE_NAMED_PROXY, "", "localhost")
_WinHttpSetOption($hSession, $WINHTTP_OPTION_PROXY, $tProxyInfo[0])
$hConnect = _WinHttpConnect($hSession, "gmail.com")

$HTML = _WinHttpSimpleFormFill($hConnect, "", "gaia_loginform", "Email", "login", "Passwd", "haslo")
FileWrite("htmlgoogle.txt", $HTML)
_WinHttpCloseHandle($hConnect)
_WinHttpCloseHandle($hSession)

 

W pliku .txt nie ma nawet nazwy konta.

 

@Edit Jakiego sniffera używasz?

obraz24.png


Opublikowano

Szkoda, że Ci się nie udało tego inaczej wykminić.

 

PS. W załączniku help do WinHTTP ;)

 

@EDIT. Żeby zalogować się do gmaila, trzeba pobrać GALX z headera i wstawić go do requestu.

Bgresponse może być z jakiegokolwiek logowania. ;)

WinHttp.rar

Opublikowano

jakim pliku

@up

ten co w tutku

 

Chodzi o

FileWrite("htmlgoogle.txt", $HTML)

 

Co w tamtym mam źle?

 

@UP Jakbym wiedział co to GALX i Bgresponse i jak to się ma do siebie to może bym coś jeszcze zdziałał.

obraz24.png


Opublikowano

continue=https%3A%2F%2Faccounts.google.com%2FManageAccount&followup=https%3A%2F%2Faccounts.google.com%2FManageAccount&dsh=-2389547925852068231&checkedDomains=youtube&checkConnection=youtube%3A642%3A1%2Cyoutube%3A323%3A1%2Cyoutube%3A336%3A1&pstMsg=1&GALX=7iyTQaLoxsg&pstMsg=0&dnConn=&checkConnection=&checkedDomains=youtube&timeStmp=&secTok=&_utf8=%E2%98%83&bgresponse=%21A0KLLdhs0ER1x0RjDynRT1ViVAIAAAEcUgAAADsqAOBL8NaMPlJbkaY183uDRy61fYE1fzUJA1HWl0VHovLwZ-WsvRlDPPhkpbFleFOTGnfOVDLfjxyv159z4VxlLg1QIbsBMXBCxY0gMeIlsQJN8aUBCwaGnIH5EXE4-I-fgyLc9w__ZlVqao96__l4Sn8vsqNxqB0a4D8VYv2mZa0zJ3VhgqzRLp6SrTUg3jMUFh--KGErLrzsBHwPTB5fIN860kQKZRDEyKQDP_L1itA7Q6UdwkM2TMzl-nbR2uEthuQmZ-X5GbtoJVA-kSliG-GEOC0WvMFGzw8LvReSKfK_pw&Email=asdf&Passwd=asdf&signIn=Zaloguj+si%C4%99&PersistentCookie=yes&rmShown=1

tak wygląda post do zalogowania, wystarczy że wejdziesz na accounts.google.com/ServiceLoginAuth, pobierzesz galx który jest w formularzu(patrz ss)i wkleisz do posta i go wyslesz

forma nic nie zwraca, dlatego filewrite ci nie dziala

Opublikowano

$hSession = _WinHttpOpen("User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0")
$hConnect = _WinHttpConnect($hSession, "accounts.google.com")
$HTML = _WinHttpSimpleRequest($hConnect, "GET", "/ServiceLoginAuth")
$GALX = _StringBetween($HTML, 'name="GALX"' & @LF & '		 value="', '">')
MsgBox(0, "", $GALX[0])
$hRequest = _WinHttpOpenRequest($hConnect, "POST", "/ServiceLoginAuth")
 _WinHttpAddRequestHeaders($hRequest, "Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8")
_WinHttpAddRequestHeaders($hRequest, "Accept-Language: pl,en-us;q=0.7,en;q=0.3")
_WinHttpAddRequestHeaders($hRequest, "Connection: keep-alive")
_WinHttpAddRequestHeaders($hRequest, "Content-Type: application/x-www-form-urlencoded")
_WinHttpSendRequest($hRequest, Default, "continue=https%3A%2F%2Faccounts.google.com%2FManageAccount&followup=https%3A%2F%2Faccounts.google.com%2FManageAccount&dsh=-2389547925852068231&checkedDomains=youtube&checkConnection=youtube%3A642%3A1%2Cyoutube%3A323%3A1%2Cyoutube%3A336%3A1&pstMsg=1&GALX=7iyTQaLoxsg&pstMsg=0&dnConn=&checkConnection=&checkedDomains=youtube&timeStmp=&secTok=&_utf8=%E2%98%83&bgresponse=%21A0KLLdhs0ER1x0RjDynRT1ViVAIAAAEcUgAAADsqAOBL8NaMPlJbkaY183uDRy61fYE1fzUJA1HWl0VHovLwZ-WsvRlDPPhkpbFleFOTGnfOVDLfjxyv159z4VxlLg1QIbsBMXBCxY0gMeIlsQJN8aUBCwaGnIH5EXE4-I-fgyLc9w__ZlVqao96__l4Sn8vsqNxqB0a4D8VYv2mZa0zJ3VhgqzRLp6SrTUg3jMUFh--KGErLrzsBHwPTB5fIN860kQKZRDEyKQDP_L1itA7Q6UdwkM2TMzl-nbR2uEthuQmZ-X5GbtoJVA-kSliG-GEOC0WvMFGzw8LvReSKfK_pw&Email=Krzysiom25&Passwd=5991DSAwyipmbczK&signIn=Zaloguj+si%C4%99&PersistentCookie=yes&rmShown=1")
_WinHttpReceiveResponse($hRequest)
_WinHttpCloseHandle($hConnect)
_WinHttpCloseHandle($hSession)

 

Dalej, jak mam to dodać?

obraz24.png


  • 1 rok później...
Opublikowano
_WinHttpSendRequest($zapytanie, Default, "server=s102.bitefight.pl&serverDisabled=s1.bitefight.pl&user=asdf&pass=asdf&asdf=Login")

Skąd ja mam to "server=s102 i tak dalej znalezc?

Jest nowa wersja tego calego live http i nie wiem co tu wpisać.

 

http://www.margonem.pl/ajax/logon.php?t=login'>http://www.margonem.pl/ajax/logon.php?t=login

POST /ajax/logon.php?t=login HTTP/1.1
Host: www.margonem.pl
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0
Accept: text/html, */*
Accept-Language: pl,en-us;q=0.7,en;q=0.3
Accept-Encoding: gzip, deflate
Content-Type: application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8
X-Requested-With: XMLHttpRequest
Referer: http://www.margonem.pl/
Content-Length: 50
Cookie: __utma=1.1875810440.1389284350.1393155959.1393158057.245; __utmz=1.1392464598.200.54.utmcsr=google|utmccn=(organic)|utmcmd=organic|utmctr=(not%20provided); acr=6162512; ads=168-3; __utmc=1; __utmb=1.3.10.1393158057
Connection: keep-alive
Pragma: no-cache
Cache-Control: no-cache
l=asdf&ph=428ad8bc83b84a215afa2f3b0d81a970258242b5
HTTP/1.1 200 OK
Server: nginx/1.2.6
Date: Sun, 23 Feb 2014 12:48:55 GMT
Content-Type: text/plain; charset=UTF-8
Content-Length: 834
Connection: keep-alive
Keep-Alive: timeout=20
X-Powered-By: PHP/5.3.23-pl0-gentoo
Cache-Control: no-cache
Vary: Accept-Encoding
Content-Encoding: gzip
----------------------------------------------------------

 

Oczywiscie dane fake czyli te haslo i login asdf

TuByłaSygnatura.png

  • 1 rok później...
Opublikowano

Co zrobić gdy wywala "

Der Internet Explorer 6 entspricht nicht den gegenwärtigen Standards und wird von dieser Website nicht mehr unterstützt. Der Internet Explorer 7 ist ebenfalls nicht mehr aktuell und kann nur eine eingeschränkte Ansicht gewährleisten.

Um diese Website zu nutzen, bitten wir Sie, Ihren Webbrowser auf eine aktuellere Version zu aktualisieren oder einen anderen Webbrowser zu nutzen.

Hier finden Sie eine Liste der populärsten Browser. Klicken Sie auf eines der Symbole um auf die Download-Seite zu gelangen:"

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.

Powiedz mi, czy możliwym jest zmuszenie Internetu Explorera i WinHTTP do korzystania z tych samych ciasteczek, bądź przenoszenia ich w jedną i drugą stronę tak, by nie tracić sesji na jednym, gdy na drugim zostanie wykonana operacja logowania?
Pozdrawiam, genotypek.

Opublikowano

Witam.

Powiedz mi, czy możliwym jest zmuszenie Internetu Explorera i WinHTTP do korzystania z tych samych ciasteczek, bądź przenoszenia ich w jedną i drugą stronę tak, by nie tracić sesji na jednym, gdy na drugim zostanie wykonana operacja logowania?

Pozdrawiam, genotypek.

 

WinHttp to bezpośrednie połączenie, więc nie.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...