Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] [Info] Extric2.eu STRONA DZIAŁA! NIEDLUGO ON-LINE


CayeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialem wszystkich uswiadomic o działaniu stronki..

 

http://www.extric2.eu/

 

Nie dlugo pewno on NOWEGO SERVERA JAK WIDZIELISCIE W PREZCE...

 

Przepraszam jeśli tu nie wolno pisać..

Pierdolinij Łapkę  :) To Cię nic nie kosztuje  :) A na pewno się odwdzięczę  :)  :P

Opublikowano

Sratatata dzisiaj do mnie napisał Smoku i może będzie start ale jak już to hamachi zobacze co trzeba zrobić Amen

 

 

sygna.png

Opublikowano

Sratatata dzisiaj do mnie napisał Smoku i może będzie start ale jak już to hamachi zobacze co trzeba zrobić Amen

 

Sratatata gówno prawda...

 

Ch wiesz.. sam znim pisze i wiem co i jak wiec sie tu nie wpier..

Pierdolinij Łapkę  :) To Cię nic nie kosztuje  :) A na pewno się odwdzięczę  :)  :P

Opublikowano

@up darmowa? LOLZ brak licznika, ponieważ ten serwer jeszcze nie ruszył.... Jak nic nie wiesz to lepiej nie pisz.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Darmowa z eu ? widać masz duże doświadczenie no normalnie webmaster / Nie wiadomo czy serwer ruszy grałem postał 2 dni i padnoł stanowczo odradzam gry na nim.

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

To nie jest server hamachi !!!!!! Pobrac clienta i można sie polącZyc tylko reje nie działa

 

Jak by był hamachi to bym nie mogł sie polączyc a jednak moge. Lecz nie prawidlowa nazwa konto, bo reje nie trybi....

Nie dlugo ruszy zaje bisty serwer ^^ (DEDYK)

 

Chwilo pewnie bedzie postawiony na NO-HAMACHI aby dobrze rozpatrzyc server ^^

Więc prosze was o cierpliwosć i czekać na start servera ;p

Pierdolinij Łapkę  :) To Cię nic nie kosztuje  :) A na pewno się odwdzięczę  :)  :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ma ktoś klienta do tego serwera ? Jesli tak to pisac gg 20040198 . Wynagrodzimy SM w grze

Pliki mamy podobne a klient jest stabilny i fajny . serwer będzie nosił nazwę LagueMt2 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...