Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][WL][20 slotów]Kwadratowe Życie[LifeMC]


RatenWojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowe Życie

Info.png

strzalka.gifTYP: Wyspa Przetrwania

strzalka.gifSloty: 20+

strzalka.gifIP: f25.owncraft.pl:25088

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

 

Admin.png

mikos116,MrLolek i inni

pluginy.png

LifeMC,PlgSetspawn.CommandBook,Chadmin,CrazyLogin,xAuth me, PermisisionsEx , no lagg chunks , NoLaggLigtinh,ChatManager

 

InfoDOt.png

Serwer jest fajny i dla moralnych ludzi :)

Wzór podania do dodania na serwa :)

Nick

Imie

Wiek

od ile grasz w minecrafta wersja

Dlaczego masz tu grac

Kontakt-skype gg nie ts

Opublikowano

Nick : Sirug

Imie : Dawid

 

Wiek : 16

 

od ile grasz w minecrafta wersja : beta 1.5

 

Dlaczego masz tu grac : Szukam servera z fajnymi ludzmi chce coś nagrać zagrać na takim serwerze poznać fajnych ludzi

 

Kontakt-skype gg nie ts : podam pozniej

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick:J4CKY14

Imie:Kuba

Wiek:15

od ile grasz w minecrafta wersja:hm.. Od Bet'y

Dlaczego masz tu grac:Grałem na różnych serverach tego typu i wszystko nie wypały mam nadzieje że ten będzie dobry :)

Kontakt-skype gg nie ts:Mam wszystko xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: robiron

Imie: Kamil

Wiek: 15

od ile grasz w minecrafta wersja 1.6.6

Dlaczego masz tu grac: chce tu grac bo widze ze fajny serwer

;)

Kontakt-skype gg nie ts faraonix10 skype

I'm happy :)

Opublikowano

Nick : azulin1

 

Imie : Wiktor :P

 

Wiek : 16

 

 

od ile grasz w minecrafta wersja : 1.6.6

 

 

Dlaczego masz tu grac : Szukam tego właśnie typu serweru z fajnymi ludźmi

 

Kontakt-skype gg nie ts :na pw mogę podać :P

:O
Opublikowano

Nick Ekoeje

 

Imie Erwin

:O

 

Wiek 15

 

od ile grasz w minecrafta wersja 1.2.5

 

Dlaczego masz tu grac BO ,BO ,BO ... Bo, Bo mi Kazali

 

Skype: Ejo.W12 gg: 31113605 ,ts: tak

 

 

HALO ,panie Viper żyje pan?

Opublikowano

Nick ferb246

Imie dawid

Wiek 16 lat

od ile grasz w minecrafta wersja od wersji 1.0.0

Dlaczego masz tu grac Chcialbym sobie pograc na tym serwie poniewaz ciagle widze serwery gildia lub frakcje a tu jest cos innego cos czego chcialbym sprobowac. Nagrywam na yt jak cos.

Kontakt-skype gg nie ts mam skype (podam w minecrafcie)

Opublikowano

Nick:RAdii

 

Imie:Radek

 

Wiek 14

 

od ile grasz w minecrafta wersja 1.2....

 

Dlaczego masz tu grac:Pomoewasz lubię serwera takiego typu

 

Kontakt-skype gg nie ts:GG i skype:radek.trzaska2 z gg nie korzystam ale jak będzie trzeba to podam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...