Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sura wp. Król expa i pvp? ;d


dodo2111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludzie.. ogarnijcie sie troszke wp jest tak samo dobra postacia w pvp jak body/dagg/bm itd.. kazda postac ma rowne szase.. kazda ma +/- np bm ma ducha i ochronke ale co mu po ducho jak odp na magie w rosie i wodzie jest+ tarcza + abs a ochronke wystarczy rozpro. mental ma duze obr no ale co. body i dagg przeszycie i nawet abs duzo nie daja :> heal ma skile dystansowe i leczenie ale bmowi duzo nie zrobi male dmg ma skili ale sie leczy:>archer taki np bm ma duze dmg ale otrucie z trujacej po 5% hp zabiera mu + skile to nie jest tak ze ktoras jest najlepsza. bo da rade na najlepsza znalesc taka ktora ma lepsze eq farta itd.

Opublikowano

pewnie że wp jest dobry w pvp wystarczy 86+ i skille tak ostrze-strach-wir-rozpro-i palec + dobre eq i kosi wszystkich :D rozpro na P i już masz około 60% na rozproszenie to mental szybko by padł cnie :P tak jak aura u bodego bez niej body jest słaby :D mam na plu sure wpka i jest git w pvp

Opublikowano

Nie ma że każde postacie są sobie równe ziom! My tu rozstrzygamy dylemat trapiący graczy od początków tej gry... Wp króluje od 4+emek i nie ma ch**a! A co do bicia z ręki nie wiem czy wiecie ale czarowane ostrze dodaje wam dmg.... a spróbujcie z kolegą 80%absu powalczyć mieczem i bez miecza z ostrzem ;] Potem sie wypowiadać

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Może wp jest dobrą postacią do pvp, ale z naprawde dobrym eq i skilami, bo jakby dać dokładnie takie sam eq/przedział levelowy/ skile wp'kowi i np. bodemu/ninji/bm/mentalowi/archerowi to wp polegnie

beztytuuacf.png

Opublikowano

Powiem tyle, bardzo lubię WP i jest wprost zaje*isty, ale dopiero na wyższym lvl'u oraz skillami. Bo np. 30lv(WP) vs 30lv(BM) to BM robi z WP'kiem co chce. :) Rozpro również robi swoje, bo bodziak bez aury może lizać pięty. ^^

Jednakże WP potrzebuje naprawdę dużo abs'ów.

Opublikowano

Może wp jest dobrą postacią do pvp, ale z naprawde dobrym eq i skilami, bo jakby dać dokładnie takie sam eq/przedział levelowy/ skile wp'kowi i np. bodemu/ninji/bm/mentalowi/archerowi to wp polegnie

Nie ziom, gwarantuje Ci, że z archerem wp nie polegnie, jest to najsłabsza postać do pvp z powodu możliwości bardzo łatwego wyabsowania się na tą klasę i w sumie tanich absów. tak samo jak body też mu do pięt nie sięgnie bo po rozpro nawet mieczem nie machnie, smok? rozpro-buffy out smok leży no chyba że jest kur**sko wykokszony to samo z helerem, bm? abs na magie. mental i dagger, chyba jedyne klasy która mogą coś zrobić wpkowi na high lv z dobrym eq ;]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ziom, gwarantuje Ci, że z archerem wp nie polegnie, jest to najsłabsza postać do pvp z powodu możliwości bardzo łatwego wyabsowania się na tą klasę i w sumie tanich absów. tak samo jak body też mu do pięt nie sięgnie bo po rozpro nawet mieczem nie machnie, smok? rozpro-buffy out smok leży no chyba że jest kur**sko wykokszony to samo z helerem, bm? abs na magie. mental i dagger, chyba jedyne klasy która mogą coś zrobić wpkowi na high lv z dobrym eq ;]

 

Body bez aury tez duzo nie zdziała. Mental moze byc powolny i nie trafic duchowym. Tu juz sie liczy biolog eq skile

Opublikowano

Czemu WP jest jednak tym najlepszym i wywyższa się nad wszystkimi to dosyć trapiący temat ale postaram się go lekko poruszyć.

Po pierwsze jest jedyną postacią który tak doskonale potrafi sobie radzić w walce z ręki.

Nie wygadujcie mi bzdur że nie zabije wszystkich z ręki lub coś takiego w sumie to jest gadane dzieci które mają po 90-100 int z 30 ludzi i ledwo skończonego biologa z pż =.- Między 90 a full int jest różnica ponad 150+ na ostrzu co szalenie jest znaczące w pvp.

Dodajemy do tego szybkość rzucania czarów która u wp jest dosyć sympatyczna w porównaniu np z archerem :)

Kwestia absów no takiego ładnie ubranego wp to Magia działająca na rozproszenie + atrybuty z włosów,tarczy innych pierdół które są podczas eventów.

Co nieznacznie wpłynie na takiego wp skoro jest aż na tyle zdesperowany aby zdjąć broń ojejciu ... przecież jakieś idioci musieli wydać pół swojej emerytury aby mieć abs na miecze a tutaj 0.o zdziwienie jak to przecież w niej są kd i kd na szybkość zaklęć jakiś idiota przede mną oj oj padłem ....

Body bez aury i berserka z 3 umiejętnościami które też ładują się średnio dużo nie zdziała.

BM\Smok odpada na początku wystarczy abs na magie oraz jak ktoś lubi jeszcze w tarczy oraz we włosach i oj oj nic mi nie robi biedactwo :(Ale przecież oni taką są potęgą no jak gracie na nowych

serwerach gdzie 3/4 idiotów nie ma eq to tak jest.

Kogo jeszcze ciekawego mamy archer no to jest jak plucie mi w twarz przecież samo ładowanie umiejętności jest jakbym wp walnął z 4 razy a on ładuje jeszcze umiejętność + abs we wszystkim czym się da nie tracąc przy tym atrybutów z wartościowych itemów jeszcze ułatwia sytuacje za to lubię abs na strzały :)

Mental interesująca postaci z tego powodu że ma omdlenie ale wy jesteście za dużymi idiotami aby wyczuć mili sekundy w których wp traci odporność na omdlenie. Duży atak ze umiejętności też jest u niego atutem ale jest ślepą szmatą i można się z nim bawić w kotka i myszkę + musi mieć ten ciężki sprzęt w swojej łapie dodatkowo atrybuty z itemów z eventów tarczy włosów więc powiem że walnie najwięcej w takiego wp przy najlepszym eq w grze.

Dag to jest fajna postać jak ktoś potrafi nią grać a nie jak 3/4 polskiego metka bo ma dmg i otruje oraz szybkie sztylety ojej.. abs atrybuty brak krycia się odpychanie go wirem atrybuty z eventów i jest oj oj słabyyy... 2 miejsce największych hitów w wp.

No to najlepsze zostawiam na koniec od czego tu zacząć wp z mieczem ciekawa rozgrywka tu trzeba po prostu sprytu i przetrwania bo jak padnie ostrze to jak nie ma dużo abs taki wp na nie warto założyć w tedy miecz i rozmyślać jak odpalić znów ostrze. W zasadzie tu jest już kwestia eq kto pierwszy otruje/rozproszy. takie 50/50 ;)

Szman healer cóż abs na magie + atrybuty tarczy włosów i syfów z eventów dużo nie zrobi słabe dmg z umiejętności ale nawet gówno może być orłem.

Omdlenie z przywołania w odpowiednim momencie daje mu przewagę około 25-50 sekund przy maksymalnie rozwiniętej umiejętności szybko małymi hitami ma szanse wykończyć ale tutaj kłania się wy jesteście za dużymi idiotami aby wyczuć mili sekundy w których wp traci odporność na omdlenie w 100% :)

Opublikowano

Najlepsza postać to taka, która jest szybka i nie da jej się ''złapać''.

 

 

tak samo w rl. bijesz się z kimś. puścisz szybką serię w ryj to nawet nie pomyśli że już dostał swoje.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Wp-ka powiem szczerze nie lubię. Nie chodzi tu o exp czy coś po prostu na wojnach WP-ek KOSA:). Mając bodziaka 80+ na wojnie i próbując coś wskurać z surką jest bardzo ciężko.No bo jest sytuacja że lecisz nim na wojence i nie dość że rozpro gasi buff-a aury (bez aury body to śmieć) i inne skile wspomagając to jeszcze jak ogarnie 2/3 osoby na smoczy wir to można tylko trawę z małej odległości oglądać. :) Jedyną postacią która może dorównać WP-kowi na GvG i PvP to Dagger. Rozpro praktycznie nic u niego nie daje. Hity nie są kosmiczne ale za to szybkie odpowiednio rozwinięta postać z eq LUD,ZR,SIŁ dużo zdziała. Można dorzucić do niego również zielonego potka na szybkość ataku,roski i wystarczy skilami trafiać :) Moim zdaniem królem PvP jest DAGGER :D a tak ps. Z WP-kiem wielki problem jest ze skilami (3 skile zatakujące ale rozpro mówiąc szczerze nic oprócz zgasu nic nie daje) więc zostaje palec i wir :D jeszcze jedno każda postać jest syfna bez biologa :) konarki nie skończone pi*da w plecy nawet głupie pamiątki obrone dają

Obecnie gram na s23 Kronos. Jakieś pytanie?? pisz PW

:DPomogłem??:D daj like nie bądź żyd :)

Opublikowano

No wiec tak, krolem pvp jest byl i bedzie szaman healer.

 

Leczenie w pvp pozwala wygrac wszystko, wystarczy dobre eq i nie ma nam rownego.

 

 

Problem w tym ze healerow na PL jest strasznie malo, poniewaz zarobek i exp jest trudny, a eq znalezc jest BARDZO CIEZKO.

 

 

 

Ci co pisza o daggerze to widac biora doswiadczenie z privow.

Na PL wystarczy dorobic sie 50-60% abs i 95% daggerow pada bez najmniejszego problemu.

 

 

Ludzie nie szanuja healerow poniewaz nie kazdy nim potrafi grac i jesli ma slabe eq to przegrywa pvp i narzeka ze healer jest "beznadziejny".

 

 

 

WP natomiast jest krolem expa i wojen, niestety w 1 na 1 znajda sie silniejsze klasy, no chyba ze mamy eq jak np bransa i helm 15 magia 10 ludzi, to wiekszosc klas magicznych moze sie zlozyc, jednak nadal z healerem mozemy miec problemy.

Body w pvp z wp wyjdzie calo o ile bedzie blokowal nas mieczem, a jesli ktos gra na pl wp 86+ i walczyl z jakims bodym 90+ to wie ze blokowanie mieczem konczy sie przegrana pvp nawet jesli mamy eq lepsze od przeciwnika.

To powinno sie zmienic, poniewaz jest to blad ktory wykorzystuja bodziaki, no ale jakos trzeba sobie radzic...

Gildia z WP u siebie ma na starcie wieksze szanse na wygrana, rozproszenie to najlepszy skil jaki jest w metinie.

Dzieki rozpraszaniu przeciwnikow na wojnach, przy duzej ilosci osob mamy szanse trafic nawet 3-4 osoby i mozemy bic tym co pare sekund, przez co body, mental, smok, bm traca swoje glowne skile juz na starcie.

 

 

 

Piesze to jako wieloletni gracz WP na PL, nie zadnym privie, walczylem z setkami ludzi i o to sa moje wnioski.

Opublikowano

@keres niestety z szamanem sprawa wygląda tak,że ludzie mają mniej abs.

Jeśli będziesz miał Tarcze smoka+9 nno (Trzeba samemu zbonowac,nikt niestety nie sprzedaje) Sporo na magię,błyskawice i ogień,poradzisz sobie z większością healerów.

Jesli chodzi o pvp UWAGA,MOJE ZDANIE OPIERA SIĘ NA GRZE NA PLu,a nie na privach !

1) Sura BM,sam gram ową postacią,na moim 75lv,z postaci do 86 lv pokonuje mnie mało kto,a jeśli juz to inny BM,lub dagger (eq na sztylety mam niestety bez HP)

2) Dagger,na którego ciężko dobrać eq,gdyż na chmurkę nie działa abs sztylety,tylko na magię.Dobrze sobie radzi w pvp.

3) Sura WP,lecz tu zależy z jaką profesją walczy,z niektórymi dzięki rozpro,ma ogromne szanse.

Jeśli zaś chodzi o wojny

1) Mental,który po padnięciu,nie musi ładować żadnych skilli typu aura,ochronka,tylko od razu rusza do boju,a skille najpotężniejsze w grze.

2) Sura WP/ - Sura WP dość przydatne rozpro.

3) Tutaj stawiałbym Dagger/Archer/Obu szamanów.

 

Może niektórych dziwić brak tutaj kilku klas postaci,już tłumaczę.

Body-Na wojnie po padnięciu,lub oberwaniu rozproszeniem,jego atak drastycznie spada,musi czekać na aurę.

BM- Na wojnie,musi strzelać w pojedynczy cel,gdyż ma tylko jeden skill obszarowy,ogniste uderzenie.

Opublikowano

Czemu WP jest jednak tym najlepszym i wywyższa się nad wszystkimi to dosyć trapiący temat ale postaram się go lekko poruszyć.

Po pierwsze jest jedyną postacią który tak doskonale potrafi sobie radzić w walce z ręki.

Nie wygadujcie mi bzdur że nie zabije wszystkich z ręki lub coś takiego w sumie to jest gadane dzieci które mają po 90-100 int z 30 ludzi i ledwo skończonego biologa z pż =.- Między 90 a full int jest różnica ponad 150+ na ostrzu co szalenie jest znaczące w pvp.

Dodajemy do tego szybkość rzucania czarów która u wp jest dosyć sympatyczna w porównaniu np z archerem :)

Kwestia absów no takiego ładnie ubranego wp to Magia działająca na rozproszenie + atrybuty z włosów,tarczy innych pierdół które są podczas eventów.

Co nieznacznie wpłynie na takiego wp skoro jest aż na tyle zdesperowany aby zdjąć broń ojejciu ... przecież jakieś idioci musieli wydać pół swojej emerytury aby mieć abs na miecze a tutaj 0.o zdziwienie jak to przecież w niej są kd i kd na szybkość zaklęć jakiś idiota przede mną oj oj padłem ....

Body bez aury i berserka z 3 umiejętnościami które też ładują się średnio dużo nie zdziała.

BM\Smok odpada na początku wystarczy abs na magie oraz jak ktoś lubi jeszcze w tarczy oraz we włosach i oj oj nic mi nie robi biedactwo :(Ale przecież oni taką są potęgą no jak gracie na nowych

serwerach gdzie 3/4 idiotów nie ma eq to tak jest.

Kogo jeszcze ciekawego mamy archer no to jest jak plucie mi w twarz przecież samo ładowanie umiejętności jest jakbym wp walnął z 4 razy a on ładuje jeszcze umiejętność + abs we wszystkim czym się da nie tracąc przy tym atrybutów z wartościowych itemów jeszcze ułatwia sytuacje za to lubię abs na strzały :)

Mental interesująca postaci z tego powodu że ma omdlenie ale wy jesteście za dużymi idiotami aby wyczuć mili sekundy w których wp traci odporność na omdlenie. Duży atak ze umiejętności też jest u niego atutem ale jest ślepą szmatą i można się z nim bawić w kotka i myszkę + musi mieć ten ciężki sprzęt w swojej łapie dodatkowo atrybuty z itemów z eventów tarczy włosów więc powiem że walnie najwięcej w takiego wp przy najlepszym eq w grze.

Dag to jest fajna postać jak ktoś potrafi nią grać a nie jak 3/4 polskiego metka bo ma dmg i otruje oraz szybkie sztylety ojej.. abs atrybuty brak krycia się odpychanie go wirem atrybuty z eventów i jest oj oj słabyyy... 2 miejsce największych hitów w wp.

No to najlepsze zostawiam na koniec od czego tu zacząć wp z mieczem ciekawa rozgrywka tu trzeba po prostu sprytu i przetrwania bo jak padnie ostrze to jak nie ma dużo abs taki wp na nie warto założyć w tedy miecz i rozmyślać jak odpalić znów ostrze. W zasadzie tu jest już kwestia eq kto pierwszy otruje/rozproszy. takie 50/50 ;)

Szman healer cóż abs na magie + atrybuty tarczy włosów i syfów z eventów dużo nie zrobi słabe dmg z umiejętności ale nawet gówno może być orłem.

Omdlenie z przywołania w odpowiednim momencie daje mu przewagę około 25-50 sekund przy maksymalnie rozwiniętej umiejętności szybko małymi hitami ma szanse wykończyć ale tutaj kłania się wy jesteście za dużymi idiotami aby wyczuć mili sekundy w których wp traci odporność na omdlenie w 100% :)

Świetny post chłop, wyjaśniłeś do końca niedowiarkom o co chodzi ;] i w pełni się to tej wypowiedzi podłączam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Na wojenkach największe spustoszenie sieją koksy smoki :) nikt nie ma na nich absów, a skowyt to najmocniejszy skil obszarowy w grze :) do tego dochodzi buf na kryta. Wyobraź sobie że taki smok, np. 90 lvl z wachlarzem 9 12 inta i 10l, eq full lud i int, wbija Ci w środek takiej zadymy z wpkami, bodziakami i daggerami czy tam mentalami(cały, tym syfem :*) i puszczka skowyta... połowa pada, druga połowa ucieka podpalona i trafia na bmów, healrów i archerów :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...