Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestSurv [SURV+FACTIONS][20 SLOTÓW][2 GB RAMU][DEDYK][24/7][ITEMSHOP][DOPRACOWANY][100MB RAM'U NA SLOT]


Pingwinek_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Zaprezentuje wam serwer Bestsurv

 

 

Serwer ten posiada 20 Slotów.

 

serwer jest na 1.4.5

 

 

Na serwerze są takie rzeczy jak:

 

- BIEG PO DIAXY!!!

 

 

- Po wykopaniu rudy żelaza wypada od razu przetopiona sztabka!

 

-Po wykopaniu rudy złota wypada od razu przetopiona sztabka!

 

- Masz 5 % Szans na wypadnięcie od 2-10 sztuk diamentów z zoombie!

 

- W pełni automatyczny itemshop dzięki czemu kupienie rangi vip, svip czy itemu nie będzie wymagało aktywnego administratora!

 

- Unikalne łatwe do zapamiętania IP!

 

- Bardzo dobry hosting 2 GB Ram'u oraz 100mb Ram'u na slot!

 

 

IP: bestsurv.csrv.pl - pisze że jest 0/0 Ale tak na prawdę jest 20 slotów!

 

Jeśli nie działa ci to ip to skorzystaj z tego: s115.csrv.pl:18186

 

 

 

ADMINISTRACJA:

 

- [Wlasciciel]PingwineQ

 

Rekrutacja OFF!

 

POSZUKUJEMY TECHNIKA!

 

 

Zapraszam!

50dea4ba1935f.png

Opublikowano

Server Kaplica przy spawnie czai się gość z żelaznym rynsztunkiem żeby zabijać nowych

Opublikowano

Serwer do bani po 1 Lagi po 2 Zadnego na serwie nie ma, .

Lagi, możesz mieć ty, bo pewnie masz słabego neta. Poza tym to było o 8:30 i jest weekend niektórzy chcą się wyspać?! I jeszcze dodam to że serwer jest od wczoraj od, 22;30.

 

Server Kaplica przy spawnie czai się gość z żelaznym rynsztunkiem żeby zabijać nowych

"Server Kaplica" - nie do końca rozumiem co chciałeś przekazać. Ale przecież zawsze można iść w inną stronę niż, jak on ma swoją fortecę, poza tym serwer się rozwija i nie długo, będą inni lepsi z diax eq, to go rozwalą.
50dea4ba1935f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...