Skocz do zawartości

[Pytanie] Skrzyniki z piratów i szanse na design

MARCUSeQ352

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie chodzi mi o mapy jakieś konfiguracje czas lub coś w tym stylu jednym słowem ja szybko wylootać design z zielonych skrzynek.

Nie ma żadnego sposobu na desingi tak samo jak na lf-4,havok i inne żeczy,wyposażenie,lasery itp To wszystko jest losowo osobiście po 500kluczach zielonych mam 1 desing SENTINEL -.- .

Zbieram like + ;]

Napisze po raz setny, nie ma buga na dresy, havoki itd.

MOBO-Asus P8Z68-V/GEN3 CPU-Intel Core i5 2500K(4,7GHz)+SilentiumPC Fortis HE1225

GPU-2xAsus 7870 DCII HDD-Western Digital 500GB, SATA/600, 64MB

PSU-OCZ ZX-Series 850W SLI Modular PSU 80Plus Gold CASE-Zalman Z9 U3

RAM-Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 NAP-Samsung DVD -/+ R/RW 22x

Witam jak w temacie chodzi mi o mapy jakieś konfiguracje czas lub coś w tym stylu jednym słowem ja szybko wylootać design z zielonych skrzynek.

On chyba myśli że jak zrobi np jakąś konfe to ma większom szanse na desing,havok,lf-4 Koleś mylisz sie nabijasz bez sensu Posty Temat do Zamknięcia bo każy to chyba wie że nie ma bugu na klucze ani na nagordy ze skrzyń TO chyba tyle w tym bez sensowym temacie . -.-

Zbieram like + ;]

Nie ma żadnego sposobu na desingi tak samo jak na lf-4,havok i inne żeczy,wyposażenie,lasery itp To wszystko jest losowo osobiście po 500kluczach zielonych mam 1 desing SENTINEL -.- .

Bo zbierać nie umiecie i nie wiecie gdzie , @up tak samo.

No to nas oświeć co masz jakiś hack z keylogerem który mi będzie trafiał same desingi i lf-4?? . -.- Bez sensu Jak tak to zrób jakiś poradnik jak otwierać skrzynie bo normalnie to chyba każdy wie . o.O

Leże i kwicze haha :D

Hack z keyloggerem hahaha xD

Wiesz dziecko co to jest keylogger chociaż ? ^^

Trzeba wiedzieć gdzie zbierać tak jak napisał st1m.

Ja mam swoje 2 miejsca i zawsze na 2x szansie LF4 mam obficie :P

1355505639-U800824.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Skrzyniki z piratów i szanse na design   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...