Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy to wina nowych wersji minecrafta czy Javy?


DJ D-VorT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko. Kiedyś kiedy jeszcze grałem na wersji minecrafta z kumplami 1.7 wszystko było ok. Ale od wersji 1.0.0 coś zaczęło się je**** z minecraftem m.i.n zaczął mi się strasznie zacinać mine. Na singlu to grać się wgl nie da a na multi są straszne lagi. Kiedyś tego nie było. Mam 1.25 GB ramu windows XP. Kiedyś to wystarczyło ale nie teraz. Da się coś z tym zrobić? Podobno java dużo ramu je ale żeby aż tyle?

csyt2-signa.png

Opublikowano

- Przydziel ram dla minecrafta. TuT (jest tam rubryczka o przydzielaniu):

http://www.mpcforum.pl/topic/459585-tut-koniec-z-lagami-na-piracie-i-oryginale-dodatkowe-przyspieszenie-minecrafta/

- Pobierz optifine (pamiętaj o ustawieniu najlepszych opcji):

http://www.minecraftforum.net/topic/249637-145-optifine-hd-d7-fps-boost-hd-textures-aa-af-and-much-more/

- Pobierz gamebooster:

http://www.dobreprogramy.pl/Game-Booster,Program,Windows,26748.html

- Powyłączaj zbędne programy

- Pousuwaj śmieci

- Przeczyść komputer CCCleanerem:

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

- Defragmentuj dysk ze śmieci.

Opublikowano

1.Kompa mam po formacie zainstalowany tylko STEAM i Minecraft

2.Czyściłem CCLEANEREM

3.JAKI OPTIFINE NAJLEPSZY? BO JEST 5 WERSJI CHYBA

4.900 RAMU DLA MINE A JA MAM 1.25 WIEC NIE MA CO PRZYDZIELAĆ.

csyt2-signa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...