Skocz do zawartości

[problem]Gry MP, które nie działają :O

gawno

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że chcę pograć w grę np. Teeworlds, VC:MP, SA:MP...

W tych trzech grach dzieje się to samo tzn. włączam - widzę listę serwerów, ilość graczy itp.. wchodzę na serwer i widzę Connecting to... <ip>.. (w teeworlds jeszcze wyskakuje Time out)

Nie dzieje się to we wszystkich grach np. Metin2, Minecraft, UrT działają..

O co do cholery chodzi, CZY ŻEBY GRAĆ W WYMIENIONE PRZEZE MNIE TRZEBA ODBLOKOWANIA PORTÓW CZY JAKI CHUJ?

Dodam że to nie wina systemu/firewalla czy czegokolwiek bo robiłem formata, dodawałem te gry do zapory i odblokowywałem porty serwerów do których chciałem się połączyć.. KURWICA MNIE TRAFIA

2372139109.png

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Wiem, że to głupie pytanie, bo coś takiego robi się na początku, ale:

Robiłeś reinstal?

W gre mogą wchodzić także zablokowane porty. Ja np mam ruter i modem i kompa mam podłączonego do rutera i przez to nie mogę grać w MW3 razem z kumplem, bo mam NAT średni lub słaby.

1372333810-U137250.jpg

Robiłem nawet formata?... Piszę w temacie,

zablokowane porty... no dobra ale które odblokować?

Ja mam internet kablem wpięty do routera i z routera do kompa (router tylko po to żebym mógł na lapku mieć neta i w fonie) :)

Patologia w twojej głowie, wyjdź z forum, nie jesteś zabawny - uświadom to sobie.

1323206721-U1.png

Robiłem nawet formata?... Piszę w temacie,

zablokowane porty... no dobra ale które odblokować?

Ja mam internet kablem wpięty do routera i z routera do kompa (router tylko po to żebym mógł na lapku mieć neta i w fonie) :)

Właśnie i pewnie w tym problem. Niestety ja sam nie umiem odblokować tego nieszczęsnego NAT

1372333810-U137250.jpg

Ale jak to kurwa jest że jedne gry działają a inne nie? Wyjaśnisz? :X

i jbc nie wiem co to jest ale uPnP mam włączone..

Jutro zobaczę czy to wina routera (podłącze kabel bezpośrednio do kompa ^^)

A jeżeli to wina portów to który otworzyć żeby działał VC:MP...

1323206721-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [problem]Gry MP, które nie działają :O   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...