Skocz do zawartości

Trudny wybór ;D

KrólikFunny7

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprawa- mógłbyś sprawdzić forum w 5 minut a znajdziesz 4 tematy o tym samym.

Druga sprawa- Wojownik jest dla początkujących i nie tylko. Łatwo się nim wbija lvl. Magiem zagraj, jak masz większe doświadczenie, ponieważ ta klasa jest trudna, jednakże chyba najlepsza(zależy do gustu).

QtiV6xY.gif

lurać to da radę każde sp maga - nie wiem czemu się o to boisz bo lur ma najlepsze pt...

Holly na easy lurnie, dg też... blue możesz z lodem leciec i też ogar

Ja polecam woja... Na początek dużo hp, defo i fajne sp - war to jedna z najlepszych kart z gry, blade to pod pvp kosa, crus - lod , berek to zaje... zabawa, no i gladek również na pvp

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Z tego co wiem to chyba wojem gra się najłatwiej, łuk jest pośredni miedzy magiem a wojem, dosyć łatwo się nim gra na początku, gra nim dużo osób, po prostu jest przesyt.Magiem gra się najciężej na początku chyba wiem z własnego doświadczenia. Z niektórymi misjami czy np. cp na sp1 bardzo ciężko było sobie poradzić i zajęło mi to ładnych kilka godzin (pewnie dlatego że od początku byłem ustawiony pod ogień a moim zdaniem teraz lepsza woda) Ja bym ci poleciał woja jeżeli chcesz ćwiczyć wytrwałość a do tego mieć niezłą frajdę i satysfakcje z gry.

1355923763-U786880.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Trudny wybór ;D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...