Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno]Co sądzicie o takim zestawie do grania.


adamus940

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio miałem zamiar wymienić mój komputer na laptopa i akcesoria jako iż często nie ma mnie w domu tylko na turniejach, zgrupowaniach, obozach a czasem lubie sobię popykać oprócz cały czas trenować. Odrazu po świętach na 100% dostanę tego laptopa :

 

Lenovo Y580

 

będe miał go podłączone do monitora 22 cale kabelkiem HDMI, otóz będzie on głównie służył do potyczek w LOLA z kumplai, czasem pogram w diablo 3 ale głównie battlefield 3.

 

Tak wygląda cały zestaw :

 

Lenovo y580, i5 8gb RAM gtx660m win 7 64bit

Sennheiser HD 201 + Zalman Mic

Klawiatura Logitech MK 250

Myszka Logitech G500

Podkładka SS Qck albo Razera Goliathusa jak będzie mi sie źle grało bez podkładki.

 

Łączna cena zestawu wynosi około 4000 zł.

 

Zmienili byście coś w Akcesoriach do grania? Dużo się naczytałem jakie słuchawki, jaka myszka, jaka podkładka itp.

 

Czekam na wasze opinie :)

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Z rozdzielczością przy takim monitorze może być problem... no chyba, że nie zależy CI na takim FullHD. No chyba, że ten LoL, które ma niższe wymagania, na takim monitorze będzie pięknie chodził.

Opublikowano

Z rozdzielczością przy takim monitorze może być problem... no chyba, że nie zależy CI na takim FullHD. No chyba, że ten LoL, które ma niższe wymagania, na takim monitorze będzie pięknie chodził.

 

O co ci chodzi? Pójdzie mu w rozdzielczości maksymalnej monitora i to bardzo dobrze. Ciut gorzej gry pójdą, bo wiadomo większe wymagania.

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

O co ci chodzi? Pójdzie mu w rozdzielczości maksymalnej monitora i to bardzo dobrze. Ciut gorzej gry pójdą, bo wiadomo większe wymagania.

 

O BF-a mi chodziło. Sam system to chyba na każdym kompie pójdzie ;x. No właśnie te gry... przy takiej rozdzielczości mogą nie wyrabiać. (o te bardziej wymagające mi chodzi.)

Opublikowano

Słuchawki średnie dla mnie za twarde nie wyciszają [super] dla mnie otoczenia, mikro takie sobie. Myszka dobra. Jak na standardy laptopa to nie jest źle.

Dla mnie całkiem w porządku ale zestaw słuchawkowy bym zmienił. Jeszcze do słuchawek są niezłe, nawet dość długi kabel.

 

Mówiłeś że zmieniasz kompa na laptopa, początkowo będzie ci się trudno przestawić, ale później będzie to już normalne. Od siebie polecam słuchawki siberia v2 z kartą dźwiękową 7.1, ale to jest spory wydatek więc ja wolisz.

Opublikowano

ZwergPL:

 

Podaj mi zestaw do 100zł (head + mic) lepszy od HD201 + Zalman.

 

 

@TOP

 

LoL ci spokojnie pójdzie na 22', ale z BF3 mogą być problemy, chyba, że chcesz grać na low.

random.jpg

Opublikowano

czy to ma jakies znaczenie po podlaczeniu kabelkiem do minitora? Fpsy przeciez przez to nie beda spadac, a na tym laptopie bf3 na ultra chodzi przy 35-40fpsach (40 stale)

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Jeżeli będzie większa rozdzielczość to będzie większe obciążenie GPU -------> mniej fps.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Game Booster :) Ale duzo mi nie spadnie, Przypominam iz laptop z matryca HD !

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

czy to ma jakies znaczenie po podlaczeniu kabelkiem do minitora? Fpsy przeciez przez to nie beda spadac, a na tym laptopie bf3 na ultra chodzi przy 35-40fpsach (40 stale)

 

Ale przy wyższej rozdzielczości będzie chodzić 20FPS ;). Dlatego taki monitor sprawdzi się tylko przy mniej wymagających grach, o czym pisałem już wcześniej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...