Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Heroes of Minecraft - HoM - Zostań mistrzem oręża - League of Legends STYLE [Dedyk][24/7][WL][Premium]


HoMpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Jak wiecie wyszla nowa wersja minecrafta, co za tym idzie poprawki w wielu pluginach.

Minecraft poraz kolejny troszke namieszal w samym bukkicie wiec prace organizacyjne serwera jak rowniez

wykanczanie pluginow NON-PREMIUM zajma kilka dni.

 

Chcialbym dodac ze czas ten nie pojdzie na marne, Dodalismy wiele nowych skillow (takze pasywnych) i mozliwosci.

System MANA dziala juz poprawnie i ciagle go rozwijamy.

 

Jestesmy dobrej nadziei, ze bedziecie mogli pograc na serwerze juz przed nowym rokiem.

Trzymajcie kciuki.

 

P.S: Wesołych swiat i przyjaznych creeperow wszystkim milosnikom minecrafta!

Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego...

Opublikowano

Jak mozesz stwierdzic ze administracja to idioci skoro nawet jej nie poznales?

 

Zdaje mi sie ze wszedles na serwer i po prostu zostales zabijany gdyz jestes totalnym leszczem ;)

 

Ten serwer to nie serw dla LAM takich jak Ty, tylko dla osob ktore potrafia walczyc w pvp i posiadaja mozg, by zdobyc skille i odpowiednio je uzywac...

To nie kolejny survival ze spawnem i "robta co chceta"

 

 

P.S: "No comment to the server :D"

 

TU masz przyklad tego, ze Twoj mozg fukncjonuje na bardzo niskim poziomie....

Napsiales komentarz a pod spodem napisales "bez komentarza"...

:)

 

 

Po 1 zaden padalec mnie nie bedzie obrazal

Po 2 zabijany zostawalem I Co to tylko gra

Po 3 Mapa fajna ale brakuje tam kilku rzeczy np. sklepow

Po 4 Ze by Moderator dostawal padaczki bo mu napiszesz Pszemek x-x to mnie to rozsmiesza

Po 5 Na poczatku kiedy sie go o cos spytalem on powiedzial "Nie wiem" X_X <--- Wiadome ze nie czytal sam faq

A pytanie bylo takie czy jest cos takiego jak handlowanie/sklep...

Po 6 mam propozycje dla was z serwerem....

 

Dodajcie cos takiego jak LVL,

Lepszy sklep bo to co zrobiliscie to smiech na sali

Zrob plugin ze mozna ulepszac w stylu +1 +2 +3 +4 +5 +6 +7 +8 +9 Max im wieksze ulepszenie tym lepszy przedmiot lub bron albo zbroja.

Zmiencie modow na takich ktorzy posiadaja mozg przynajmniej tego ktory ma problem z slowem Pszemek.

 

Whitelist: Theproterror

 

serwer lepszy juz by byl z AuthMe niz WL

Opublikowano

Jak masz problem z tym serverem to zrób sam lepszy a nie tylko krytykujesz bo komentować każdy potrafi a zrobić to już nie bardzo nie oskarżaj ich ale pomóż im w powstawaniu tego servera B-)

Opublikowano

Z racji nowego roku

DZIS i JUTRO

Dostep do serwera jest darmowy i NON-PREMIUM!

 

Taki prezent, lacznie z zyczeniami!

WSZYSTKIEGO DOBREGO!

 

IP: heroesofminecraft.pl

Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego...

Opublikowano

Witam Grałem sobie na serwerze ,serwer jest fajny . Lecz gdy wczoraj Zakończyłem gre .Dziś Wszedłem na serwer i pisze mi tekst : /login is not allowed in this area

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...