Skocz do zawartości

Survival + Frakcje + EXP + Kropla RPG[NoPremium][WL:OFF][Dedyk][24/7]

Gość Bartosin

Rekomendowane odpowiedzi

Typ Serwera : Survial + Frakcje(Gilidie)

Ilość miejsc : 20 (Zwiększy się jak wspomożecie serwer kupując VIP, SUPERVIP, itp)

ADRES IP SERWERA : s113.csrv.pl:18029

Potwory : TAK

Zwierzęta : TAK

PVP : TAK

Konto Premium : NIE

Nether : TAK

Biała Lista : NIE

Administracja :

JOGURTOWY

Pluginy :

Takie które zapewnią dobrą i sympatyczną grę na wiele godzin dobrej zabawy

Opis Serwera :

Serwer posiada wiele dodatków urozmaicających grę dzięki czemu nie będziesz się nudzić na serwerze.Podczas walki uciekając z serwer zostajemy zbanowani na 5 min oraz tracimy cały ekwipunek. Exp został zwiększony 5 krotnie dzięki czemu będziemy mogli w szybki i łatwy sposób zrobić sobie dobre przedmioty do walki z innymi gilidiami. Serwer został postawiony na maszynie która oferuje grę w dobrej jakości bez zacinania się i zbędnych lagów. Mam nadzieję że serwer przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym graczom.

serwer jest super, ogarniety dobrane pluginy ANTY X-RAY !!!

tylko malo ludzi narazie, wiec wbijac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No mało ludzi bo ludzie wolą serwer gdzie każdy biega na nodusie :D i na xray ty wszystkim za pozytywne komentarze :)

haha jakie kłamstwa niema anty x ray i anty latania a admin napisał a po co one zall i tyle nie polecam

Po 1 nigdzie nie było napisane że jest po 2 nie napisałem po co one :) Mam inne pluginy dzięki którym będę mógł w łatwy sposób banować osoby grające na cheatach :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Survival + Frakcje + EXP + Kropla RPG[NoPremium][WL:OFF][Dedyk][24/7]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...