Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Powinien Powstać W Sekcji Mmo Nowy Dział Conquer Online!


barycz

Czy powinień powstać dział Conquer Online?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinie? powsta? dzia? Conuer Online?

    • Tak
      17
    • Nie
      20
    • A co to za gra?
      31
    • Mi to oboj?tne
      11
    • Gram w ni? zawzi?ci? niech powstanie!
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to za gra?

 

Tak po prostu chcesz dział? Napisz coś o tej grze, a nie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Osobiście wybrałem odpowiedz 3: "A co to za gra", ale jeżeli już ma powstać, to niech administracja dobierze tam dobrą "drużynę", żeby nie było takiego spamu jak gdzie indziej.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

No własnie po co ma powstawać taki dział jeśli prawie nikt tego nie zna ( a co dopiero muwic o hackach do tego ) a jak sama nazwa forum wskazuje to forum o cheatach

ale szczeze mowiac mi to obojętne

Opublikowano

Może i fajna gra wejdę pogram i wam powiem czy ołaca się gra c czy też nie. a odp. daje 4 ;p

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

A jaka waga instalki -może pogram ^ ^?

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

TAK jak najbardziej powinna, świetna gra MOONRPG chociaż nie da się teraz rejestrować szkoda JESTEM NA TAK !!!

 

 

a oto i powod że nie mogę się zarejestrować

 

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

account.91.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

 

Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy jest nieznany.

 

(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)

 

 

 

 

 

 

 

 

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.

 

* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy ? w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.

 

 

 

 

 

 

 

Możesz także dodać wyjątek?

 

 

W T F! ?!!?!?!?

Opublikowano

Jestem na Nie...

 

Czemu? Według mnie w Polsce ta gra jest nieznana. Jeżeli to się zmieni, będe na Tak. Na razie nie głosuję.

Opublikowano

@UP

 

Dokładnie jak by była to jakaś fajna gra było by o niej słychać, a ja czytając nazwę tematu nie wiedziałem co to z gra ...

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Gość Mounthains
Opublikowano
a ile mb/gb ma instalka??? to moze zobacze co to za gra

 

 

491.46MB

 

Operating system: Windows 2003, Windows Vista, Windows Me, Windows NT, Windows XP, Windows 2000, Windows 98

Opublikowano

Do tej gry sa hacki.....

 

 

na Elite PvP dział ten jest na 3 miejscu więc gra jest popularna i sa do niej hacki nawet baaaardzo dużo

 

 

hxxp://www.elitepvpers.de/forum/co2-bots-macros/

 

 

To nie reklama forum tylko chciałem pokazac że do tej gry sa hacki ^^

1365339323-U58387.png

By Valky <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi to obojetnie lecz co to za gra? UP jesli podobna do Diablo to chyba fajna

1 (V)

100(v)

350(v)

500(v)

750(x)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ludzi eten dział powinien powstać ;>

 

 

Do tej gry jest dużo hacków. jest ona angielska więc trzeba by w nia wciągnąc trochę ludzi!! I o to w tm vhdzi trzebą ją poznać!!

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Weteran
Opublikowano

Mi to obejetnie

ale czy ten temat nie powinien byc w Sugestiach..

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...