Skocz do zawartości

Miałbym szanse się wybić?

Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ bardzo lubie budować wszelakie mapy parkour/escape/adventure itp. wychodziło mi to bardzo dobrze więc wpadłem na taki pomysł aby założyć konto na youtube,na którym wrzucał bym same mapy.

Tylko zanim zaczne to chciałbym się was zapytać czy dali byście suba, takiemu użytkownikowi?

Pytam się ponieważ nie mam zamiaru trudzić się na marne.

Validating > Member > ProUser > Postmaker

-----------------------

No właśnie nie widziałem jeszcze ani 1 konta na youtube na którym są same mapy.

PS. Chciałbym robić dla znanych youtuberów. Pisałem do nich na emiala/pw ale zadnych odp.. :/

@up.

Nie chce kręcić np. Survival Games czy jakiś trickow itp. jak większość.

Validating > Member > ProUser > Postmaker

-----------------------

Pytasz sie czy dalibysmy suba ?? Tego niewiadomo, musialby byc tam komentarz glosowy i to jakis dobry z energia i pomyslem na siebie. Bo kazdy juz ma swoich faworytow w sprawie mc, wiec szanse sa male :). Najrec pare filmikow jak ci sie to spodoba to rob to dalej, nie pacz ile ci widzow przybywa bo tym sie tylko podlamiesz, poprostu rob swoje a moze sie wybijesz.

pozdro, i powodzenia

Bo ludzie byli zajęci progresem, a nie regresem.

Nikt nie myślał o tym, żeby stać w miejscu tylko o tym, żeby zrobić coś, co technicznie wyjdzie przed szereg.

Poza tym, sandboxów było kilka, te, które ja pamiętam to m.in. Dungeon Keeper'y. Jeszcze 1 tytuł mam na półce nadal nawet, ale nie widzę nazwy stąd, gdzie siedzę.

Trolling is a art.

Proszę, nie kręćcie już minecrafta...

Włączam stronę główną yt jako niezalogowany i są conajmniej 4 filmiki o minecrafcie.

Myślę, że na minecrafcie się nie wybijesz. Większość 13+ właśnie tak jak ja na takie filmiki zareaguje.

No ale nie zmienia to faktu, że najłatwiem wybić się na Minecrafcie. Potem kręcisz co chcesz, i tak masz coraz więcej subów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Miałbym szanse się wybić?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...