Skocz do zawartości

[TuT] GM mode na chińskich serwerach metin2.

KalneR

Rekomendowane odpowiedzi

Siema postanowiłem zrobic ten temat ponieważ są stare tematy i wiele linków nie dziala i troche umocniona wersja więc proszę moda o nie zamykanie tematu ;]

Więc po pierwsze musimy mieć konto oraz clienta serwera chinskiego odpalamy go w małym oknie logujemy sie na postać i otwieramy program "Uruchom" i wpisujemy cmd gdy już odpalimy wpisujemy netstat -n

Po chwili pojawia nam sie IP przypominam ze lepiej nie miec otwartego 2 metka

Szukamy ip zeby w końcówce miało :13000

Sciagamy xamppa i instalujemy

Wrzucamy do htdocs te pliki:

http://speedy.sh/huYk6/bash-mpc.rar

Skan:

https://www.virustot...c32e9/analysis/

odpalamy xamppa i włączamy MySQL, Apache, FileZilla

w oknie przeglądarki wpisujemy: 127.0.0.1

Przechodzimy do:

WorldportBash - Panel

W polu Bitte geben sie eine ServerIP ein! wpisujemy ip serwera bez :13000

w polu Bitte geben sie einen WorldPort ein! wpisujemy 13000

Licze na like +

PS. Powinno dzialać na HammerMT2 ale nie testowałem

@up x2 nie wiem ktos może się pobawi np na jakims chinskim privie gdzie gra 2000+ osob to raczej sie przyda

Wiem też można localhost ale lepiej 127.0.0.1

Wiem że takie trochę dziwne pytanie i poza tematem ale tak z ciekawości, dlaczego lepiej 127.0.0.1 ?

@up było ale nie było napisane jak znaleść prawdziwe IP serwera oraz linki były na megaupload.co ty pieprzysz,że na pandorze/balmorze. Ludzie nie są takimi debilami i umią czytać tematy GM Mode na serwerach "Chinskich" jeżeli nie doczytałeś to radze doczytać niż taka głupote wlnąc bo nawet nikt nie napisal czy to działa na balmorze/pandorze bo wiedzą jaka nazwa tematu. niedługo dam wam mojego basha lepszego od infinity.

KalneR mi się nie chcę w xampie włączyć mysql i apach... co robić ?

Wyłącz skype, gg lub inne komunikatory

@ KalneR. Chore. Nie ma jak niszczyć komuś specjalnie serwer, nie rozumiem tego. Zazdrościsz że ktoś ma a ty nie i musisz się wyżyć jak 10 letni bachor? Myślisz że jak popingujesz kogoś lub będziesz próbował odpalić mu gm moda to jesteś mega pro elo hacker? Chyba cie jaja bolą... Daj sobie spokój z takimi gównami bo jeszcze ktoś wykorzysta to przeciwko tobie ;p

• 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [TuT] GM mode na chińskich serwerach metin2.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...