Skocz do zawartości

[Pytanie]A6W w wieku 13/14 lat

Rek0n

Rekomendowane odpowiedzi

to tak +- od ilu lat to można robić? i co polecacie na teraz z ćwiczeń ogólnorozwojowych

A6W wgl nie powinno się robić.

Szczerze odradzam. Zniszczysz sobie kręgosłup w każdym wieku. Standardowe brzuszki na max po 10 serii dziennie dają świetny efekt :)

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Najlepszym rozwiazaniem sa brzuszki, pomki zwiekszajac ich ilosc codziennie, rozciaganie oraz sport, druzyna i tam sie rozwiniesz, w ciagu 3 lat zrobilem sie z okraglego pulpeta, na szczuplego wysokiego koszykarza, mam 190 cm wzrostu i waze niecale 80 kg. Jestem reprezentantem Wojewodztwa u-14. Hard Work Beats Talent ,When Talent Fails To Work Hard - ,,Kevin Durant" :)

Daj + to nie boli

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Tak jak koledzy mówią wyżej, tyko to tak działa, że jak nie wykonujesz poprawnie tych ćwiczeń to mogą być problemy z kręgosłupem, szczególe w twoim przypadku, kiedy jeszcze rośniesz. A tak w ogóle, to słyszałem, że od A6W, mięśnie nie rozdzielają się, tylko są tak jakby jeden koło drugiego bardziej złączone, czyli nie masz takich wyraźnie wyrzeźbionych 6/8 kostek.

5lwgh1.png

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]A6W w wieku 13/14 lat   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...