Skocz do zawartości

[q] kilka pytań. nowy w dota 2

Arv3n

Rekomendowane odpowiedzi

elo. Wczoraj pobrałem dotę 2. Mam kilka pytań.

1.Są jakieś itemy dla charów? i jak je zdobyć ( nie te z gry, tylko visual itd. )

2. Jaka postać na start?

3. Skąd brać itemy?

4. Po co są poziomy, oraz co daje lvl'up

5. Macie jakieś porady na start? nie chodzi mi o creepy, bo to ogarniam.

Staty 7-0 podczas 2 rozgrywki na graczy są dobre?

oraz czy 4-7 na boty zaaw. podczas 1st meczu są dobre? tak tylko sie pytam xD

1. Za granie. Nic nie dają prócz wyglądu (mój mityczny kurier +10 do lansu).

2. Lich (w TF masz tylko puścić aoe slowa z dmg a potem ulti i PRÓBOWAĆ przeżyć), Crystal Maiden (jest uber squishy, ale prócz tego to też tylko stun -> ulti i padasz), Tidehunter (durable, w TF puszczasz ulti zajmujące 3/4 ekranu i ew. slowa na uciekającego), Skeleton King (carry, tzn. iż wymaga farmy/last hitowania creepów, na ultimate masz reinkarnację z bodajże 260/160/60s cool downu, co do 1 lvla to nie jestem pewien, tho'), Ursa (też carry, robisz Phase Boots -> Vladimir's Offering -> Blink Dagger i robisz wszystkich, potem dajesz Black King Bar i jest ggwp).

Ogólnie to raczej 80% postaci jest łatwych. Nie graj Drow Rangerem, Invokerem, Visage, Enigma (chyba, że kupisz coaching u Mateq'a XDD) i to raczej tyle.

3. Ze sklepu przy fontannie odbierasz, możesz kupic w dowolnym miejscu przez kliknięcie "SHOP" w prawym dolnym rogu.

4. We właściwej grze poziomy dają Ci +1 skill point a po wymaksowaniu skilli dajesz w staty (hotkey kolejno: O->Q/W/E/R w przypadku skilli lub O->U w przypadku statów)

5. Nie padaj jak idiota, nie graj Drow Rangerką.

Te staty nic nie znaczą na takim levelu.

Ja praktycznie co grę robię po >10 fragów przy b. małej ilości deathów, a jeśli gra mi nie wyjdzie to odrabiam mocno w creepach i pushowaniu przez co, m.in., i tak wygrywamy grę.

4-7 na boty to napewno lepiej niż 7-0 na graczach. Hard boty > puby do 10 levela profilu.

Ogólnie to zacznij od easy botów dopóki nie będziesz robił ~~10/<3 k/d ponieważ Co-opy Medium/Hard przegrywa się przez to, że boty ludzi biją strasznie i nie mają kasy bo tracą ją za śmierć i nie mają itemów. Ty masz ćwiczyć aż nie przestaniesz padać, dopiero potem idziesz na level trudności w górę.

Jeśli jest jeszcze coś to pytaj tutaj albo bezpośrednio na PM bo i tak z tego forum ja ogarniam theory/practice w największym stopniu z tych bardziej aktywnych.

Trolling is a art.

elo. Wczoraj pobrałem dotę 2. Mam kilka pytań.

1.Są jakieś itemy dla charów? i jak je zdobyć ( nie te z gry, tylko visual itd. )

2. Jaka postać na start?

3. Skąd brać itemy?

4. Po co są poziomy, oraz co daje lvl'up

5. Macie jakieś porady na start? nie chodzi mi o creepy, bo to ogarniam.

Staty 7-0 podczas 2 rozgrywki na graczy są dobre?

oraz czy 4-7 na boty zaaw. podczas 1st meczu są dobre? tak tylko sie pytam xD

1-Po zakończeniu meczu jest 25% szans że dostanniesz takiego itemka (bie ty tylko jakis gracz) przedmioty dropią sie losowo nei za ilośc fragów czy coś :D

2-To zależy do ciebie ale polecam drow ranger i zeus-a

3-SHOP-potem musisz 'wziąć'

4-Lvl up daje dodanie nowej umiejętności lub dodanie 2 punktów do dowolnego atrybutu, każdy lvl zwiększa dmg o 3

5-Nie mam

Staty w miare :P

domineses.jpg

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

1-Po zakończeniu meczu jest 25% szans że dostanniesz takiego itemka (bie ty tylko jakis gracz) przedmioty dropią sie losowo nei za ilośc fragów czy coś :D

2-To zależy do ciebie ale polecam drow ranger i zeus-a

3-SHOP-potem musisz 'wziąć'

4-Lvl up daje dodanie nowej umiejętności lub dodanie 2 punktów do dowolnego atrybutu, każdy lvl zwiększa dmg o 3

5-Nie mam

Staty w miare :P

1. Czyli to pewnie nie jest za granie, nie? Ale skoro idziesz w procenty to jeszcze za level up jest 100% na item.

2. Drow Ranger i Zeus to jest złe wyjście. Jesteś hipokrytą bo najpierw krytykujesz DR a potem polecasz, bitch please.

3. powtórzyłeś po mnie -> report za spam bo mam Cię dość

4. 2 punktów do KAŻDEGO atrybutu

5. Bo jesteś zajebistym no skillem w low priority przez 90% swoich gier.

Radzę się nie sugerować jego zaleceniami a samemu autorowi odpowiedzi radzę się nauczyć grać i wrócić. A przede wszystkim wyjść z LP.

Trolling is a art.

Item jest losowy, nie ma jakichkolwiek % itp. Dostajesz item badz skrzyneczke. Rowniez nagrodzony stuffem jestes gdy wbijesz nowy lvl. Finito. Nawet jesli wyszedles z gry, wciaz mozesz dostac jakis badziew. Itemy sa visual, gl w zdobywaniu tych ktorych nie ma na storze, oraz gl w zasranych kurierkach.

kh4xi.jpg

@up

Ta, ostatnio przeciez sami leaverzy dostają itemy a my nie. xD

Wam to jeszcze od czasu do czasu coś wpadnie, a ja to wcale itemów nie dostaję. : \

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [q] kilka pytań. nowy w dota 2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...