Skocz do zawartości

Pytanie - Serwer RPG czy wojny gildii?

Serip

23 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki typ?

• RPG
      19
    • Wojny Gildii
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni pracuje nad serwer z modyfikacjami i mam problem, bo zatrzymałem się na typie serwera. Piszę do was z pytaniem jaki typ wam odpowiada. Oczywiście na RPG nie zabraknie questów, nowych mobów itd...

Zapraszam do głosowania.

Wolę RPG, bo jest ich nieco mniej niż Survival, ale jak dla mnie to jest bez sensu kopiować pomysły innych

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

Wolę RPG, bo jest ich nieco mniej niż Survival, ale jak dla mnie to jest bez sensu kopiować pomysły innych

Nie kopiuje nikogo pomysłu. Serwer będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie widziałem na forum jeszcze takiego serwera jak ja mam w planach.

hmmm, moim zdanie przydałby się jakiś dopracowany serwer RPG z modami, bo ostatnio ciężko taki znaleźć.

A co do tego, że napisałeś że serwer będzie dopracowany to trzymam Ciebie za słowo, bo chętnie na takim pogram.

hmmm, moim zdanie przydałby się jakiś dopracowany serwer RPG z modami, bo ostatnio ciężko taki znaleźć.

A co do tego, że napisałeś że serwer będzie dopracowany to trzymam Ciebie za słowo, bo chętnie na takim pogram.

Serwer będzie dopracowany, bo nie mam zamiaru zrobić serwera żeby padł po kilku dniach. Mogę zaprezentować jeden ss:

2012-12-02_13.33.40.png

już wole RPG niż kolejny nedzny survival z wojnami gildii,w którym nie ma sprawiedliwości i latają takie gnojki na x rayu killaurą itd. w diamentowych zbrojach żeby zabrać i wysmiać.

Tutaj tego by nie było, bo client jest modyfikowany i nie ma możliwości wgrania nowych modyfikacji.

Polecam ci RPG z połączeniem z RP. Mogą z tego wyjść bardzo fajne sytuacje w grze i można pograć w bardzo fajnej atmosferze.

Można ale wątpie, że sam dam rade wybudować mapę, napisać questy etc. Rade bym dał ale strasznie długo by mi to zajeło.

Wojny Gildii?! Fuck No! Za dużo tego.

Zrób dobry RPG, dobra reklama i masz full graczy. ;)

No i ogarniętych graczy, bo na RPG 7-latek grać nie będzie. :P

Raczej wybiorę RPG, bo widzę większe zainteresowanie, a mało jest takich serwerów. Reklamą teraz się nie martwię tylko mapą o.0

Jak narazie wybrałem wojny gildii zapowiedź można zobaczyć tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/794670-dedyk-247-non-premium-launcher-modyfikacje-w-ojczystym-jezyku-wojny-gildii-mody-dodatkowy-drop-craftox-walcz-podbijaj-i-zabijaj/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Pytanie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...