Skocz do zawartości

Kto powinien płacić

Murzyn�

Rekomendowane odpowiedzi

robem wypierdzielaj z tego tematu i z każdego mojego bo wkurwiasz całe forum zresztą to normalne bo codersi tacy nudni są, że muszą wysrywać swoje frustracje na forum i dlatego każdy temat hejtujesz (sprawdzałem to 2miesiące) więc pzdr.

A co do tego, że "nas to obchodzi" to od kiedy mówisz za wszystkich , a zresztą to dział Pogaduszki i mogę zapytać nawet o taką rzecz. Chcę wiedzieć na czym stoję , a płacić sam nie zamierzam bo to już sprawa honoru bo ta szuja by się nadal naśmiewała.

dziecko, żalisz się na forum OGÓLNYM, każdy może powiedzieć co myśli i nie obchodzi mnie jakie ty masz zdanie na ten temat

nikt ci żalu nie będzie w dupsku ściskał i klaskał uszami tak jak ty będziesz chciał by wszystko szło po twojej myśli. widocznie nie znosisz krytyki skierowanej na siebie

"kogo to obchodzi kto" odnosiło się do przypadku bo nikt nie będzie patrzył na słowa typu TO ON ZROBIŁ, NIE JA. JA GO TYLKO PCHAŁEM , a kto będzie odpowiadał masz wybrać sam , albo wywinąć się i olać albo w równym stopniu przyjąć odpowiedzialność

ROZPISUJESZ SIĘ WIELCE O TOLERANCJI A SAM ZA PRZEPROSZENIEM MASZ JĄ W DUPIE NIE SZANUJĄC ZDANIA INNYCH, I TY JESTEŚ TOLERANCYJNY?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Kto powinien płacić   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...