Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zegarek - pamiątka od przyjaciół


Comed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :) Za tydzień mam urodziny, moi przyjaciele chcą kupić mi prezent taki abym o nich zawsze pamiętał. Zaproponowali mi zegarek, oczywiście zgodziłem się, ponieważ taka rzecz na pewno przyda mi się w życiu. Chcą wydać na mnie ~700 zł.

Jakiej firmy polecacie zegarki?

Dodatkowo powiem, że chcę zegarek kwarcowy z paskiem lub bransoletą. Wpadły mi w oko białe zegarki, ale nie wiem czy to dobry pomysł kupować biały zegarek :)

Przykład zegarka który mi się podoba:

http://allegro.pl/emporio-armani-ar1404-swiateczny-prezent-nowy-i2858493841.html

 

Polecajcie marki zegarków, czekam na wszelkie opinie !

45a1e9d714fa5.jpg
Opublikowano

Przykład zegarka, który Ci się podoba to zegarek męski. Polecam markę Casio, sama noszę od kilku lat i naprawdę jest ok.

Qui est le prochain?

Opublikowano

Timex ! Jestem posiadaczem dwóch i już szukam trzeciego.

Za 700 złotych jest jeden, który wpadł mi w oko i prawdopodobnie kupie go sobie na gwiazdkę.

zegarek-meski-timex-men-sl-series-fly-back-chrono-t2n499.jpg

 

Zalety ? Wyrzymałe, stylowe i pomimo swoich wymiarów pasują też do osób "mniej postawnych".

Jeżeli poszperasz znajdziesz też ten zegarek w z ciemną tarczą, albo np. na pasku.

Nie mam niczego na bransolecie metalowej, ale co do pasków mogę śmiało napisać, że są wytrzymale (zaliczył kilka pryszniców i innych cieżkich przygód).

Trzy lata gwarancji, czytelny wyświetlacz, to charakterystyczne "cykanie", podświetlanie tarczy i chronograf. Czego można chcieć więcej ? ;)

f.png

Opublikowano

Casio G-Shock niezniszczalny. Sam go mam jebal w niego metalowym mlotkiem i nic nawet szybka nie pekla

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

@up po co mu kurwa zegarek z pulsometrem i tak jest powyzej 700zl

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Czy juz wybrales ?

Nie, jeszcze nie wybrałem. Mam zbyt mało czasu. Jest dużo zegarków które mi się podobają, ale cóż mogę mieć tylko 1.

45a1e9d714fa5.jpg
Opublikowano

Świetny zegarek POLECAM

 

http://allegro.pl/zegar-z-kukulka-hones-jednodniowy-1201nu-i2799720656.html

 

do tego

 

http://allegro.pl/kalait-sznurek-5mm-jubilerski-skrecony-2m-sz68-i2835204926.html

 

bo może się przydać.

Nie musisz dziękować.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

@CiachoPolska

 

Zawsze się może przydać, a tak wgl. ja bym nie dawał tyle kasy za zwykły zegarek, który tylko pokazuje godzinę, wolałbym, żeby miał też coś więcej.

Może niech Ci kupią zegarek studencki :D

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...