Skocz do zawartości

D l a c z e g o t a k j e s t ?

Murzyn�

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj złapały mnie rozkminy więc piszę ten temat :D.

Dlaczego ludzie nie tolerują rasy czarnej czy azjatyckiej (nie będę pisał konkretniej ras typu hindus ;d)

Ja w klasie mam czarnoskórego kolesia i jest spoko no nie powiem, że jest jak inni bo wiadomo do 10roku życia mieszkał i żył w Kenii,a w każdym kraju są różne zwyczaje i tradycje ale ogólnie spoko gostek i dobrze mówi po polsku.

Większość osób w szkole nie toleruje tego chłopaka i obraża. No wiadomo chłopak nie powie o tym nikomu w szkole czy rodzicom bo to się nasili. Ostatnio stanąłem z kolegą w obronie jego i się na pare dni odczepili no ale przecież nie będę wiecznie tak.

Ten chłopak nie jest jakimś lamuskiem 50kg bo waży jakieś 90kg i mierzy 190cm więc można nazwać go bykiem. No ale wiadomo jak wyskoczyć do kogoś samemu jak cała grupa ponad 10osobowa się wyśmiewa.

Wieeem w temacie będą hejty m.in

- mój nick Powstał on tylko i wyłącznie w postaci żartobliwej, a nie obraźliwej. Sam spytałem Jasona czy jako czarnoskórego go to boli i odpowiedział , że nie bo sami się zwracają tak samo żartobliwie.

- każdy ma swoje zdanie i będa przepychanki , że Murzyni to powinni do Afryki wypieprzać i takie tam

Ale wypowiadajcie się i poradźcie co dalej mam robić bo chciałbym mu pomóc ale bez interwencji szkoły bo to pogorszy sprawę ;p

Ludzie są tolerancyjni, tylko kryją się pod maską chama - spójrz na kwejk. Tam aż tylu rasistów nie ma :P

Swoją drogą do murzynów nic nie mam - szanuję ich za kulturę hip-hopu. W końcu korzenie pochodzą od nich.

Z kolei azjatyckie mordy typu Japonia, Chiny, Korea itp. po prostu kocham :D

Jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką widziałem na oczy. Oh! Zapomniałem! Jestem szkieletem i nie mam oczu - yohohoho! Skull joke.

mini1a.pngminigd.pngminizoro.png

ja teraz jestem w uk i gdy idę po ulicy i jakiś nieznajomy np dzisiaj nie znam typa idzie przede mną murzyn mijamy się a On się uśmiecha i żółwika zbijamy, albo pozdrawiamy siebie, tutaj tak ma każdy, czekam w tesco expres aż mi kasjerka skasuje zakupy, a Ona się uśmiecha kiwa głową i śpiewa kolędy

Jesteś w Polsce - kraju nietolerancyjnym w 90%, jeżeli chcesz obronić kolegę to najpierw powiedz swojemu koledze aby się go nie czepiał bo jest prawie taki sam jak wszyscy i różni się tylko wyglądem. Prawdziwy kolega potrafi zrozumieć, tak będzie szedł łańcuszek kolegów po klasie którzy nie będą mieli nic do Twojego czarnoskórego kolegi aż zostaną Ci którzy wyśmiewają się ze wszystkich, na nich może zadziałać tylko przemoc fizyczna.

ja teraz jestem w uk i gdy idę po ulicy i jakiś nieznajomy np dzisiaj nie znam typa idzie przede mną murzyn mijamy się a On się uśmiecha i żółwika zbijamy, albo pozdrawiamy siebie, tutaj tak ma każdy, czekam w tesco expres aż mi kasjerka skasuje zakupy, a Ona się uśmiecha kiwa głową i śpiewa kolędy

komunizm u ciebie panuje wizja idealnego kontrolowanego społeczeństwa, każdy dla każdego miły?

Do tematu wracając młode polskie społeczenstwo jeszcze do takich rarytasów nie dorosło

Bo tu jest Polska i nasza polska młodzież. Nikt nie lubi murzynów, a wszyscy jarają się hip-hopem, nikt nie lubi Niemców a wszyscy grają w Gothica i Metina, nikt nie lubi ruskich a każdy kupuje u nich na bazarach, nie lubimy Żydów bo w kółko gadają o holocauście a sami w kółko nawijamy o Katyniu, wojnie i rozbiorach.

polskahf.jpg

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum D l a c z e g o t a k j e s t ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...