Skocz do zawartości

[Problem] z Internetem TP-Link TD-W8951ND

maciej12203

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam od pewnego czasu problem z netem mam router TP-Link TD-W8951ND

http://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=td-w8951nd

Na początku wszystko było ok ale po kilku dniach wyłączył się nie było wogóle żadnej próby połączenia ani nic żadnej reakcji po prostu stanęło

i koniec .Próbowałem robić coś w konfiguracjach routera wszystko było ok wszystko jak ma być ale dupa i tak nie działało . Szukałem w necie

nic też dupa ale zrobiłem diagnozowanie połączenia i sprawdzało czy jest ok i wyskakuje mi taki coś

"Połączenie między punktem dostępu,routerem lub modemem kablowym a Internetem zostało przerwane"

i mnie to bardzo zastanowiło wszystkie kable są ok nie wiem naprawdę co jest i jest tak już prawie od 3-4 dni i żadnej reakcji .Próbowałem podłączyć na kompie brata i tak dupa to samo co może być przyczyną ?

Myślę że mi pomożecie i że znajdziemy odpowiedz na moje pytanie ;)

Jestem trochę zielony jeżeli chodzi o routery konfiguracje itp więc proszę o wyrozumiałość.

jak to co

- niewłaściwa konfiguracja routera

- wadliwy /uszkodzony router

- czasem się same resetują albo nie pamiętają ustawień , np. miałem przypadek routera który można było ustawić by zapisal ustawienia tylko i wyłącznie pod XP i w Internet Explorerze, żadnej innej przeglądarce

- uszkodzenie na łaczu, przebicie, resetuje router

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Hm a klasyczny, najmniej informatyczny i zalosny wrecz sposob czyli reset z guzika z tylu- probowales? :P

a co do plytki to czy blad mial tresc "error 1- not find autorun program" czy jakos tak?

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

A moze to wina dostawcy neta, lacze siadlo czy cos? Skoro masz router ADSL to znaczy ze pewnie masz w domu stare kable i sla ci przez gniazdko telefoniczme. Dodajmy do tego internet od neostrady i przerwy w dostawach zapewnione ;) moze po montera zadzwon do neostrady czy co tam masz.

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Bo mój brat ma osobny router i mu wszystko działa ten śmiga i ma ten router parę metrów od mojego pokoju.

U niego działa a u mnie nie ? no coś jest nie ok

Podłączaliśmy u niego ten router i też nie działał a jak podłączył ten swój to jego działał a ten mój u niego nie działał WTF ?

Kable mam nowiutkie używałem ich tylko raz do właśnie podłączenie tego routera .

Z gniazdkiem jest też wszystko .

A u ciebie świecą wszystkie diody ?

Nie wiem czy ten mój problem da się jeszcze jakoś rozwiązać :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] z Internetem TP   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...