Skocz do zawartości

[Pytanie]Z modami i spawnem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mam serwa na platnym hostingu (z baza mysql,jesli to byloby potrzebne) i chce tam wgrac mody ale calkowicie nie wiem jak.I 2 sprawa:Czy jest jakis plugin/komenda na spawnowanie sie mobow w danym miejscu?Bo chce zrobic taki "caritas" (wielka krowa,ze scianami z tabliczkami i lawa nad nimi) ale nie dzialaja mob spawnery swin.Help :D

@Topic

Masz :

http://mcportcentral.co.za/wiki/index.php?title=Ports_for_1.4.5

Tu masz silnik do modyfikacji i zarazem pluginow

:)

Mialem kiedys na tym server i spokojnie jest dobry

nie ma zadnych lagow itp.

A na jego modyfikacji szukasz Portowanych modyfikacji .

Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null.

Spróbuj się pobawić z modem MPI_Spawn

@Edit

Tyle, że wersja jeszcze nie wyszła pod 1.4.5 ://

Możliwe, że to zależy też od poziomów ko-ordynatów Y:

Albo jak chcesz po prostu stworzyć to /spawn "nazwa_moba"

@EdiT2

Ok, znalazłem ci ten mod

Spawner GUI

http://dl.dropbox.com/u/20629262/Latest/Spawner%20GUI.zip

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Z modami i spawnem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...