Skocz do zawartości

Problem Minecraft Premium

CreeperoManiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, dzis dostalem od kolegi konto premium niby dobrze ale jest problem mam email. i haslo do niego i passy do konta na minecraft.net ale gdy sie loguje wyskakuje mi jakies pytanie. Nie znam na nie odpowiedzi ani kolega on moze wejsc bez problemu jak to rozwiazac da sie jakos zmienic?

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Mianowicie sa 3 pytania oto jedno z nich

Since you are logging in from this computer for the first time we need you to confirm your identity before you can continue. This is to make sure that your account isn't used without your authorization.

To confirm your identity, please answer the question below. What is your favorite activity?

21370_07_11_09_8_01_50.jpg

Musisz się zapytać Twojego kolegi. Podczas rejestracji zadają takie pytania, aby zweryfikować, czy to naprawdę Ty. Możesz dużo razy pisać odpowiedzi, aż w końcu dojdzie do skutku.

Why był szybszy

@Why, nie aktywność fizyczna i sport tylko po prostu zajęcie :P.

Chyba tak ale nie wiem ja nie zakładałem u nich konta więc ci nie powiem jak on zakładał konto to on musi sobie przypomnieć

Moje Pluginy!

1.Cobble Drop

Jak Możesz To Daj Lajka,Życie To Nie Bajka :D

Ciekawostka Minecraft możesz mieć max 32767 Lvl ponieważ przy 32768 Lvl znika ci napis z twoim aktualnym LVL`em

Potrzebujesz jakiegoś spigota,craftbukkita lecz nie możesz go znaleźć(DMCA)? Wejdź Tutaj!!

• 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem Minecraft Premium   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...