Skocz do zawartości

[POMOCY] Tshock jak zrobić żeby VIP miał /sethome

_KakaCper_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Piszę kolejny temat ponieważ nie wiem jak dodać VIP'owi permissions /sethome na serwerze T-shock 1.1.2 ..... Szukałem w google ale nie mogłem znaleźć , dlatego zgłaszam Się z Tym do Was... Czekam na odpowiedz.. Z góry dzięki...

95 % WARNA @@@

Yea...

/sethome [name] Lets the user set a home that they can teleport back to at any time with the '/myhome' command (requires them to be logged in).
Required - essentials.home - allows the player to execute the command & only set 1 home.
Optional - essentials.home.set.<max> - allows the player to set a maximum of '<max>' homes. set '<max>' to '*' for unlimited homes.
Optional - essentials.home.bypassdisabled - Bypasses the SetHome Disabled regions specified in the config.

Z oficjalnej strony Essentials dla tShocka:

https://github.com/Scavenger3/Essentials-SignCommands/wiki/Commands-and-Permissions

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

@UP a gdzie to wgrać ? ... :D Bo ja nwm :DTo jest Plugin ? Trzeba coś pobierać ? Jeżeli tak to porszę o link i wytłumaczenie krok po kroku :D

Essentials już pobrałem i wgrałem do ServerPlugins .... Co dalej ? Odpaliłem serwer i żadne foldery nie powstały ? Jak to teraz konfigurować ? czekam na odpowiedz

95 % WARNA @@@

Yea...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [POMOCY] Tshock jak zrobić żeby VIP miał /sethome   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...