Skocz do zawartości

[Problem] Avatary steam

tomus000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Gdy jestem na serwerze nie widzę avatarów innych graczy ani swojego tylko przyjaciół,

gdy wpisuje status w konsolę pokazuję że mam ns na innych serwach jest normalnie

wszystko działa tylko właśnie na tamtym serwie nie działa . Bug jest od wczoraj a tak wszystko

śmigało mam dostać admina na tym serwerze i nie wiem czy podać steamID jako ns

dodam że wszystko patrzałem grafikę rozdzielczość itp itd liczę na wasza pomoc . :)

Więc tak. Masz złą rozdzielczość. Sprawdź wszystkie rozdzielczości, na jakiejś będzie działać (nie pamiętam na jakiej). Jeśli chodzi o konsole i o to że pisze że masz NS, to powód jest prosty. Błąd po stronie serwera. Sam miałem taki problem, kiedy prowadziłem własny serwer, ludzie też tak mieli. H@ musi zresetować serwer, i wszystko powinno śmigać. :) Licze na + xD

1369767914-U115053.png

Pomogłem? Daj LIKE ;)

Więc tak. Masz złą rozdzielczość. Sprawdź wszystkie rozdzielczości, na jakiejś będzie działać (nie pamiętam na jakiej). Jeśli chodzi o konsole i o to że pisze że masz NS, to powód jest prosty. Błąd po stronie serwera. Sam miałem taki problem, kiedy prowadziłem własny serwer, ludzie też tak mieli. H@ musi zresetować serwer, i wszystko powinno śmigać. :) Licze na + xD

Ok dzięki ale patrzałem wszystkie największa itp nic nie działa + .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Avatary steam   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...