Skocz do zawartości

Metin2, Android albo Tablet.

Scref

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Na forum jestem nowy i chciałbym was zapytać czy jest jakaś możliwość wgrania Metina na tableta? nie mam kompa więc bez zbednych pytań po co mi metin na tablecie... dodam iż to nie jest (przynajmniej według mnie słaby tablet ) i chciał bym jakoś móc grać na tablecie. Post napisany wlasnie z tego urzadzenia . Gg : 41227771 , piszcie i udzielajcie mi informacji na gg bądź bezposrednio na forum. Dzięki:)

Ja przekształconego wina xp uruchomiłem na galaxym Y xD 10min włączał się więc nie myśl o metinie. A drugie to sterowanie.

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Nie ma szans. Musiałbyś mieć naprawdę mocnego tableta, no i windowsa. Lepiej sobie kupić kompa za 1000 zł jako takiego i w metina będziesz mógł grać bez problemu :) Może (na pewno) w przyszłości metina przeniosą na urządzenia mobilne.

2rp9q8l.jpg

Ten tablet to prezent . Nie ja wydawalem kasę ; p. Ja bym kupił kompa i bez problemu^^. Ale mam nadzieję , że kiedyś to nastąpi iż metin będzie na tablet. Mówicie jak bym sterowal i wgl? Uwierzcie , że mogło by mi być wygodniej jeżeli sterowanie było by przystosowane pod dotyk =). Po za tym wyszła gra cos podobnego a raczej na wzór LoLa , więc może coś jak metin też będzie ^^. Dodam , że gra moba na tablet pochodzi z firmy Gameloft:).

Ten tablet to prezent . Nie ja wydawalem kasę ; p. Ja bym kupił kompa i bez problemu^^. Ale mam nadzieję , że kiedyś to nastąpi iż metin będzie na tablet. Mówicie jak bym sterowal i wgl? Uwierzcie , że mogło by mi być wygodniej jeżeli sterowanie było by przystosowane pod dotyk =). Po za tym wyszła gra cos podobnego a raczej na wzór LoLa , więc może coś jak metin też będzie ^^. Dodam , że gra moba na tablet pochodzi z firmy Gameloft:).

Do tableta można kupić klawiature więc sterowanie nie provblem

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

GG 50528323! :ninja: 

Order and Chaos? ;P (Gram na telefonie)

@Topic: Prędzej czy później stworzą metka na androida, max. 5 lat. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Metin2, Android albo Tablet.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...