Skocz do zawartości

[Q] Błąd czasowego połączenia (2)

Kirito.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jest tego typu, że jak chcę wbić na obojętnie jaki serwer, to mi wyświetla się to czarne okno, tam te napisy zostałeś połączony z serwerem czy coś w tym stylu (nie okno z paskiem postępu) i kiedy poczekam jakoś 30 sekund to wtedy wyświetla mi się błąd czasowego połączenia (2).

Próbowałem już wyczyścić folder z cache, trochę kombinowałem z portami serwera w plikach, a nawet 3 razy od nowa pobierałem go wcześniej usuwając wszystkie( według mnie wszystkie łącznie z folderem bfp4f w moich dokumentach) pliki.

Instalowałem różne wersje językowe i to nie jest też wina konta, bo u mojego wujka da się zalogować bezproblemowo.

Zdaję się na waszą wiedzę, jakoś od piątku nie mogę grać.

Z góry dzięki za pomoc:)

436951440626370320491.png

Możesz spróbowac reinstalować, wejdź do folderu, gdzie trzymasz grę i tam masz takie coś jak pbvsc czy coś w tym stylu i po prostu to włącz i reinstalluj

Jeśli wchodzisz do gry, włączaj przeglądarkę jako administrator(prawym na przeglądarkę i uruchom jako administrator)

Jeśli dalej nie pomoże, Sprawdź czy masz najnowsze sterowniki do karty sieciowej, graficznej itp

Reinstalka nic nie dała, sterowniki też pobrałem najnowsze i nic administrator też odpada (w sumie to jakoś miesiąc temu miałem formata to ze sterownikami jestem na bieżąco), wgl to dziwna sprawa grałem sobie noramlnie aż jakoś tak do piątku. Nie przypominam sobie, żebym coś zrobił, co mogłoby to spowodować. Spróbuję jeszcze zresetować router i ew poszukam czy portów nie mam poblokowanych, ale z tego co pamiętam wszystkie są odblokowane.

Edit.

Masz może dostęp do listy portów, z których korzysta bf? Wydaje mi się, że jest to bardzo możliwe, że jakimś cudem np. po update mam go zablokowanego.

Możesz także spróbować następujące czynności:

- Wykasuj Battlebield Play4Free folder z moich dokumentów(po czym wyłącz i wlącz komputer na nowo)

- On Windows 7.

Control Panel\Network and Internet\Network Connections

Local Area Connection (Adapter)

Right click > Properties > Sharing > Settings > EA Tunnel (Make sure this is ticked which it should be anyway > Press edit on EA Tunnel > Change it from UDP to TCP > Click ok.

Zainstalowałeś Biblioteki C++? NEt Framework 3.5 4.0 4.5?

zreinstalowałem Frameworka4.0 i nic nie dalo zaraz jeszcze zobaczę z 4.5 i wywale znowu z moich dokumentów pliki, ale wątpie czy to coś da. Przypomniało mi się jeszcze coś, od jakiegoś czasu przy wyłączaniu bf wyskakuje mi błąd pure virtual function call R6025, zainstalowałem Microsoft Visual C + + 2010 Redistributable Package (x64) i też mi to nic nie dało, chociaż powinno pomóc, jeszcze potem mogłbym się pobwaić z debugerem ale nwm czy to ma wpływ jakiś na mój problem, ponieważ wcześniej ten błąd też się pojawiał, ale gra normalnie chodziła, to to zignorowałem.

@UP też mam ten błąd od zawsze i nic się nie dzieje.

Z treści błędu, który Ci się pokazuje (@top) wynika, że masz problem z łączem, sterowniki do karty itp. raczej nie mają nic do tego, tak jakbyś nie dostawał odpowiedzi od serwera, po prostu nie możesz się połączyć. Niestety nie wiem, co może być tego przyczyną.

Tak w ogóle to Wam też zwiększyły się lagi po aktualizacji?

YGsMv3q.jpg

Szkoda podejrzewam, że port na którym chodzi gra czyli 18567 jakimś cudownym sposobem został u mnie zablokowany jeśli mi powiecie, że to na 100% może być wina tego to spróbuję go odblokować, a jak nie to tylko format.. ehh jak coś moge wam powiedzieć jak zagrać w karkand na rushu poprzez normalnego clienta.

Edit.

Ponoć po update da się normalnie wbić nwm nie mam możliwości sprawdzenia..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] Błąd czasowego połączenia (2)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...