Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOC]Jak Wbić Rangę szybko 60k?Pomoc!


mix122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpowiedzi właściwie padły... nie napisałeś na jakim serwerze i jakim statkiem latasz a to jest dość istotne - jak sam potwierdzasz wyrabiasz i 15 tys. rangi dziennie i powiem Ci że to bardzo dobry wynik :) gdybyś tak od dawna wyrabiał to na PL3 miałbyś generała więc nie przesadzaj. Oczywiście najszybciej rangę zrobisz bijąc statki a jeśli jesteś zbyt słaby to najwięcej rangi zarobisz na X-2, na innych polecanych mapach rangi dostaniesz mniej ale za to podskoczysz szybciej rankingu najlepszych graczy a i oczywiście bijąc przyda się design na poważanie i jakieś ekstrasy - tylko tak możesz innych dogonić. Pomijam tych co walą kasę lub eski i mają po 50% więcej doświadczenia i poważania ale to inna bajka

 

Innym sposobem jest sprawny bot... większość jedzie na KBot'cie a bywa że ma on spore przestoje i to jest szansa nadrobić IBot'em - tylko że te koszty :-(

Opublikowano

a więc tak mam konto dobre serwer zagraniczny ranga spadła na plk za 70 K teraz szef plk ale dziennie dochodzi około 15k do rangi latam na ibot non stop na x-3,x-4 oczywiście boster niekiedy oraz desing na poważanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...