Skocz do zawartości

[Q]Aktualizacja 8.2

KalneR

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuję:

Hi Commanders,

The next update for World of Tanks will be version 8.2 which expected to be released around December 12th 2012.

List of preliminary additions in 8.2 version:

New American tanks:

• Light - Т21, T71
  • Medium - T69, Т54E1
  • Heavy - Т57

New premium vehicles:

• The Tier VIII French Heavy tank FCM 50t
  • The Tier VI British Heavy tank TOG-II*
  • The Tier VII British Tank Destroyer AT-15А

The following 4 maps have been adjusted to the new render:

• Prokhorovka
  • Redshire
  • Erlenberg
  • Ruinberg

Cheers,

Supercharge

Z tego wynika, że jutro wyjdze 8.2 na globala więc szykujcie miejsce na dysku szykuje się nowy update ;]

Ciekawe kiedy poprawią mechanikę gry i rozgrywkę ogólną na nie grafikę i dodają kolejne czołgi których nie warto robić

jak dodali dodatkowe tryby to i tak większość je powyłączała bo są do bani... a wsparcie dla wielu rdzeni leży

Kiedy oni zrozumieją...

Tak mam dysleksje, nie zwalnia to z próby robienia jak najmniejszej ilości błędów

signature.png

Plik chyba waży coś ok. 600MB

Rosire ty na prawdę jesteś jak ninja :D

Zawszę widzę, że przeglądasz tematy czy coś, ale bardzo rzadko widzę jak coś robisz xD

@Topic

Najlepiej jakby zrobili coś z silnikiem graficznym najlepiej jakby go wymienili na taki co wykorzystuje chociaż 2 rdzenie....

1372333810-U137250.jpg

narzekacie, ja z tej gry jestem zadowolony i jak dla mnie jeśli chodzi o mmo to jest najbardziej dopracowana.

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Chińczyki trochę okazały się za OP :P jak grając 4fun na 9t miałem po 8 k dmg, to trochę były za mocne, i będą je jeszcze poziomować (czyt. zjebią je żeby potem nooby na forum wg nie płakały)

http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.2_eu_patch.exe

Tak mam dysleksje, nie zwalnia to z próby robienia jak najmniejszej ilości błędów

signature.png

po każdej aktualizacji trzeba język zmienić a errory masz dlatego pewnie że jeszcze ich serwery nie wystartowały :P

Prace potrwają od 5:00 do 11:00 w środę, 12 grudnia. Również tego samego dnia niedostępny będzie portal World of Tanks (w godzinach od 5:00 do 6:30).

signature.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q]Aktualizacja 8.2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...