Skocz do zawartości

Pomocy !

CzarnyWilkPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Gdy włączam już zpatchowanego metina wprost po pobraniu client'a wyskakuje mi jakis error okienko o nazwie LOG w którym pisze Metin2.CREATE_NOAPPROPRIATE_Device co mam z tym zrobić ? Pomocy !

I am the most Complete fighter in the World "Yuri Boyka"

Problem raczej dotyczy twojej karty graficznej. Polecam zainstalować jakieś nowe sterowniki do karty graficznej. Przeczyść również podzespoły sprężonym powietrzem, być może coś się zakurzyło albo lekko odpięło. Przyczyną problemu może być też wersja DirectX. DirectX jest czymś, co wspomaga generowanie grafiki 3D i 2D oraz innych zadań związanych często z grami. Składa się z wielu komponentów, więc może mysz nie jest wspomagana przez niego, gdy uruchamiasz metina w trybie zgodności z Windows Poza tym nie każdy system jest kompatybilny z daną wersją DirectX, więc to by wyjaśniało ten problem. Możliwe również, że karta graficzna jest uszkodzona.

sygnatura2.gif

Pomogłam ... bardzo proszę. Plusik mile widziany.

Pozdrowionka.

Mam najnowsze aktualizację karty graficznej karta nie jest uszkodzona ponieważ posiadam laptopa i z innymi grami nie mam problem dodam że posiadam win 8 być moze ze to jego wina ?

I am the most Complete fighter in the World "Yuri Boyka"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Pomocy !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...