Skocz do zawartości

[Q] BAN ? WTF?

_-Snou-_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -.-

Dziś o godzinie 20:45 coś koło tego wyłączyłem Combata -.- Poszedłem na miasto -.-

Przychodzę chcę wbić na konto a tam piszę , że mam Bana ! -,-

Ciągle teraz mam bany -.-

Możecie Sprawdzić za co ? x-Tigeer-x - To Nick -,- Passy Miałem Ja i Mój Brat -,-

Hmm .. Nawet jak bym chciał napisać odwołanie od bana to nie wiem jak to rozpocząć ;x

nigdy nie pisałem odwołania ;(

Proszę o pomoc :(

Ciągle dostaje bany za nic ! -.-

-__Q-Q__-.png

Mogą to być cząstki starych hacków jak i hacki do innych gier.

Ban za współdzielenie konta?Słyszałem że to działa w ta strone jak 2 ip wejdą na konto gdy np.1 gra a 2 sie dobija bo np jak grasz na swoim koncie u siebie i u kolegi no to takiego bana prawda dostać nie masz ;).

Pisz do supportu jeśli nie umiesz opisz powoli sprawe podaj nicki dopisek by google translate.

Jeśli nie dasz rady (w co wątpie) to napisz na pw dokładnie wszystko to ci to jakoś napisze w wolnym czasie

1355767597-U713459.png

Ex-Moderator / Ex-MpcChampion / Ex-Postwriter

Nie ma bana za współdzielenie konta, czy za multikonta. Po 1 nie da się tego ustalić stuprocentowo, więc byłaby masa błędów. Chyba, że na drugiej postaci hackujesz, to wtedy bana wyłapujesz na oba konta.

Synek, wystarczy poszukać, ban za powerleveling.

http://www.erbaz.com/

Wall of shame -> wpisujesz nick i wyskakuje postać, wraz z linkiem do tematu na forum nexona. Linka nie mogę dać, bo nie mam konta, wiec mnie wywala.

1355657225-U782590.png

Najlepiej jak byś opisał wszystko o CA

najlepiej też ile masz i skąd pochodzisz jak wiesz za co bana dostałeś to powied[z] że już nigdy się to nie potwórzy

i napisz przeprosiny że będziesz czysty aż do końca gry !

2sgruiim7hp9.png

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Q] BAN ? WTF?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...