Skocz do zawartości

[SS] Takie tam wycarryowanie Garenem 4vs5 ;d

Wilkuu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema zamieszczam ss'a z gry Garenem kiedy to gralismy bez supporta (Lux). Ezreal gral solo bot i wygral z tego co pamietam:) Ja gralem Topa na Fiore. Prosze bez komentarzy typu: brales wszystkie fragi, nic nie zostawiles adc/apc.. Umowilem sie na starcie zeby oddali pare fragow (10) zebym mogl szybko zbudowac spora ilosc HP. No i sie udalo i potem fragi juz zdobywalem jedynie wtedy kiedy naprawde ktos z mojej druzyny byl w opresji lub po prostu gdy padli.

Nasz team:

- Ja, Garen - Top

- Nami, Mid

- Fiddlesticks - Jungle (feeder)

- Ezreal - Solo bot

- Lux - Support (AFK)

garena.png

Biale tlo nie oznacza tego ze zamalowalem gry tylko po prostu wycialem ten kawalek ze statami i wycialem kawalek z itemami i tak juz wyszlo :)

Wyjdz hejcie podlewać kwiatki... Jak dla Ciebie farma jest ważna to farm non stop... @top Gz, chociaz jak poprzednicy bez glownych lini bylo by ciezko.

No to wypierdalaj te chwasty podlewać . Wole mieć farme niż biegać za 1 fragiem .

@TOP

Na garenie mogłeś blackclevera złożyć dosyć fajny itemek , no i możesz robić się troche w dmg , bo garen full tank jest dosyć słaby bo wystarczy złożyć armor pene + madredy i garen ssie .

Słaby build, bez dmg garen jest useless, wiadomo trochę tankowy musi być, co zapewnia mu jego W, ale na dmg też musisz coś zbudować, bo w teamfightach przejdą obok ciebie i ubiją ad/ap carry bez problemu.

Jestes smieszny? Jezeli bylem useless to czemu dosc, ze skonczylem gre z takim wynikiem to jeszcze wygralem?

Widać, poziom 1100 ELO... nie skupiłem się na farmie.. tylko czekałem aż jungler zgankuje? Człowieku, 10 farmy=1 frag,

Miniony daja teraz po 15g (te małe) wiec to nie 10 farmy. Co miałem farmic kiedy juz pushnalem 2 turrety na topie a moj team dostawał w dupe na midzie? Pomysl.

A tak wgl to jungler nawet nie gankował bo za słaby był.

można byłi się troche do buildu czepiac ale mniejsza

dobrze ze wycarowales ,jeszcze support da sie zyc , i ta nami na midzie

skup sie na farmie , z tego kasa tez jest ,GZ

Umiem farmic akurat bo dosyc duzo grywam tez AD Carry a na tej pozycji musze umiec.. Tak jak wyzej nhapisalem, musialem pomoc teamowi na midzie bo dostawali a ja na topie 2 turrety pushnałem,

No to wypierdalaj te chwasty podlewać . Wole mieć farme niż biegać za 1 fragiem .

@TOP

Na garenie mogłeś blackclevera złożyć dosyć fajny itemek , no i możesz robić się troche w dmg , bo garen full tank jest dosyć słaby bo wystarczy złożyć armor pene + madredy i garen ssie .

Hellou, madredów juz nie ma kolego.. Musiałem zrobic full tank bo mielismy squishy team.. ez, nami, fiddle.. Zadnych BC nie potrzebowalem zeby ich zabijac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [SS] Takie tam wycarryowanie Garenem 4vs5 ;d   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...