Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyBlockers[Wojna 2 gildi na 2 skyblokach][WL:ON][NoPremium][24/7]


Cs-Pomierzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SkyBlockers

 

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: SkyBlock

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 188.165.248.212:25036

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: Non-Premium

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

Administracja5.png

[Wlascieil]Belvi

 

pluginy3.png

Tajemnica

 

InformacjeDOT3.png

Podanei na wl:

 

Imie:

Nick:

Wiek:

Masz skype:

twoja nazwa na skype:

Dlaczego ty?:

 

Opublikowano

Imię: Maciek

Nick: Maxxor

Wiek: 14 lat

Masz skype: Mam.

twoja nazwa na skype: maciek_widmo

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię skyblock i wojny gildi.

:)

Opublikowano

Imię:Radek

 

Nick:Radii

 

Wiek:prawie 14 lat 17.12 urodzi...

skypie:tak mam

 

Twoja nazwa skypa:radek.trzaska2

Dlaczego ja: Uwielbiam sky block,lubię sie bić jestem pomocny

 

Opublikowano

Imie: natan

 

Nick: Czipendejs

 

Wiek: 16

Masz skype: tak

 

twoja nazwa na skype: natan111297

 

Dlaczego ty?: Lubie serwery na których trwają walki jestem bardzo dobry w te klocki .

xmMfHrm.png
Opublikowano

Imie:Daniel

Nick:danbro

Wiek:14

Masz skype:danielrenatab

twoja nazwa na skype:danielrenatab

Dlaczego ty?: Bo masz fajny pomysł na server i lubie skyblock i faction wiec czemu nie .

Opublikowano

Imie:Bartek

Nick:Marco215

Wiek:14 lat

Masz skype:Tak

twoja nazwa na skype:bartek.markowski7

Dlaczego ty?:Lubie takie serwery PvP. I nie tylko wojny gildii też są fajne a zwłaszcza jak są 2 :)

Opublikowano

Imie: Artur

Nick:Arti15

Wiek:15

Masz skype:tak

twoja nazwa na skype:arturdany1

Dlaczego ty?: Wszystko co dobre jest na tym serwie ;)

Opublikowano

Imie: Tomek

Nick: MineRout

Wiek: 15

Masz skype: TAK

twoja nazwa na skype: Podam na PW

Dlaczego ty?: Bo umiem walczyć

Opublikowano

Imie: Arkdaiusz

Nick: Diviss

Wiek:13

Masz skype: Tak

twoja nazwa na skype: thefanpl

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię grać na sb <3

x



Opublikowano

Imie: Sławek

Nick: Grande5

Wiek: 14

Masz skype: Tak

twoja nazwa na skype: grande586

Dlaczego ty?: Ponieważ chętnie spróbuje zagrać na sky blocku z gildiami na gildiach grałem około rok a na sky blocku nie mam cierpliwości do samotnego grania więc myśle że ten server by pasował

:)

graphic.png

Opublikowano

Imię: Norbert

Nick: OkosPL

Wiek:14

Masz skype?:Tak

Twoja nazwa skype: sligom

Dlaczego ty?:Ponieważ lubię skyblock i serwery z frakcjami, a myślę że to połączenie będzie spoko:D

Opublikowano

Imie:Artur

 

Nick:turekPC

 

Wiek:14

 

Masz skype:Mam

 

twoja nazwa na skype:na pw jak będę dodany

 

Dlaczego ty?:bo jestem miły kulturalny umiem się dzielić i umiem budować

Opublikowano

Imie:Matuesz

Nick:CutterNC

Wiek:14

Masz skype:Tak (ale brak mikro)

twoja nazwa na skype:klinkosz22

Dlaczego ty?:Bo Lubie SkyBlock i Wojny gildi

 

 

Imie:Marcin

Nick:Delta265

Wiek:13

Masz skype:TAK

twoja nazwa na skype:To samo co up

Dlaczego ty?:Bo lubie SkyBlock i Wojny Gildi

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...