Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomysł] Dodanie punktu / punktów w publikacjach serwerów.


Gość Why

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Jak treść zawarta tutaj powinna być gdzie indziej, albo Kid nie ma w tym głosu to sorki ^^.

 

Przejdźmy do meritum

1. Mamy taki serwer : http://www.mpcforum.pl/topic/787345-serwer-kupacraft/

W który nie ma prawie żadnych infromacji, co utrudnia nam, jak i użytkownikom ocene, czy wejście na serwer.

Nam w taki sposób, że nie możemy dać adekwatnych do serwera prefixów określających go, nie możemy zrobić też nic z nazwą, bo nie mamy tego w regulaminie.

Nie sądzicie, aby dodać punkt w który albo będzie wymagany nawet ukryty w spoilerze (jak to w metinie) generator z informacjami?

Albo przynajmniej ręczny wzór z WL, Premium, IP, Potwory itd...

2. Co do nazwy. Czasami są one dziwne. Jak w przypadku tego, co mamy robić? Zostawić? Czy poprosić o zmianę nazwy? Bo nowego człowieka szukającego serwera, odepchnie to i najprawdopodobniej wyjdzie.

3. Istnieje w regulaminie punkt 19, który określa, że możemy wydać jakby "ocenę" pisząc przy tym wnioski co wprowadzić itd... ten punkt dalej obowiązuje? Możliwe, że go ktoś przeoczył, a nie chcę się napatoczyć pod czyjąś surową rekę ;_;.

 

Dzia.

Opublikowano

Nie można wymagać kolejnych rzeczy od użytkowników. Muszą mieć swobodę, większość i tak oleje... Przecież to od nich zależy jak sobie zareklamują serwer.

 

Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

Admin Cienia
Opublikowano

Było wielokrotnie poruszane i uznaliśmy aby dać swobodę użytkownikom w pisaniu publikacji. Tworząc kiepską prezentację sami wystawiają sobie świadectwo.

 

Istnieje w regulaminie punkt 19, który określa, że możemy wydać jakby "ocenę" pisząc przy tym wnioski co wprowadzić itd... ten punkt dalej obowiązuje? Możliwe, że go ktoś przeoczył, a nie chcę się napatoczyć pod czyjąś surową rekę ;_;.

Źle zrozumiałeś ten punkt, chodzi o to aby użytkownicy nie pisali postów typu "popraw prezentację", "dodaj generator" itp.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Użytkownicy powinni mieć luz. Forum to nie więzienie, przedewszystkim to oni mają się tutaj czuć jak najlepiej. Niech zostanie tak jak jest :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...