Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy da się zrobić cofnięcie itema z epickiego na zwykły ? :D bez utraty bonów


SiwyTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pytanie czy da się w jakiś sposób zrobić coś takiego jak cofnięcie itema do np zwykłej wersji z epika ? :P

Opublikowano

Jest to raczej nie możliwe .... No chyba, że na niektórych serverach jest tak że jak zrobisz epika+0 z broni normalnej na +9 i chcesz go zrobić na +1 to np. jak spali to coffa ale to taki server to rzadkość, więc bonów też nie coffnie bo nie ma jak ale jak jest opcja tak to nie ma prawa ruszyć bonów ... :P

 

Jeśli pomogłem mile widziane "Lubie To" :)

1355059906-U786572.jpg

Pomogę jak Mogę

:)))))

Jeśli pomogłem daj LAJKA, to tylko jedno kliknięcie

:)

Opublikowano

Spróbuj Zwojem Błogosławieństwa. Jak spali, to cofnie.

Przed chwilą to samo napisałem ;> Więc nie wiem jaki jest sens powtarzania :) Tylko nie napisałem że zwojem tylko o niektórych servach, które taką opcje oferują :)

1355059906-U786572.jpg

Pomogę jak Mogę

:)))))

Jeśli pomogłem daj LAJKA, to tylko jedno kliknięcie

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...