Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

O co be w aferze z MackiemTMPL i Negatywem?-Proszę o wytłumaczenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mniej więcej oto, że MaciekTMPL i TheNegatyw dali w opisach do filmu linki do modyfikacji o nazwie MineCash.

Modyfikacja ta była keyloggerem i przechwytywała hasła do minecraft.net. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Żaden keylogger. Kiedyś MaciekTMPL i TheNegatyw promowali moda o nazwie MineCash. Wszystko ładnie pięknie, ale modzik posiadał pewien "dodatek" - rozkodowywał plik ".lastlogin" zawierający dane ostatniego logowania(hasło i login) i wysyłał je na jakiś darmowy zagraniczny hosting. Maciek i Negatyw wypierają się, że "ale my nie mieliśmy z tego żadnych korzyści". W ten sposób wyciągnięto ok 500 kont Premium. No nic, pozostaje tylko życzyć im dobrego pobytu za kratami ; )

Opublikowano

Najlepsze jest to, że mniej znani, którzy się jeszcze nie wybili są o wiele lepsi niż oni.

Oni uważają, że jak mają już daną liczbę widzów, to są nie wiadomo kim..

A tak na prawdę, MaciekTMPL zdobył widzów dzięki Bremowi, a Bremu dzięki komu innemu itd.

Jedynie CTSG, JJayJoker etc. zdobyli na własny sposób widzów, bo Madzia wybiła się dzięki CTSG :)

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...