Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] fishbota, którego mozna zminimalizować na win xp


Sharinggan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Od kilku dni poszukuję dobrego fb, który działa na win xp i da się go zminimalizować. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by podał mi link gdzie mogę takie coś znaleść. Daje +. Pozdrawiam

Opublikowano

gdy odpalam lightfisha 0.6 pojawia mi się taki oto błąd:

[url="http://imageshack.us/photo/my-images/62/64699383.png/"]http://imageshack.us...2/64699383.png/[/url]

 

Czy ktoś wie jak to naprawić?

Opublikowano

nie działają;(

ale wyczytałem gdzieś, że aby bot działał należy uruchomić coś jako administrator i przez jakieś obejście ale nie wiem jak;D

jak coś to chce bocić na ravii. Daje+;D

Bywalec
Opublikowano

nie działają;(

ale wyczytałem gdzieś, że aby bot działał należy uruchomić coś jako administrator i przez jakieś obejście ale nie wiem jak;D

jak coś to chce bocić na ravii. Daje+;D

Otwieraj poprzez mod'a, powinny Ci wtedy wszystkie działać.

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

Opublikowano

coś źle mi się mod zainstalował, zainstalowałem go w folderze z ravią i do odpalania mam tylko skrót "Metin2Mod_PL" i jak w to kilkam jest błąd'run-time error '53'.

Jak zainstalowałem go w pl to bot działa mi na pl natomiast na ravii nie.

Opublikowano

pobrałem odpowiedniego bota i gdy odpalam m2fish a potem moda to nic się nie zmienia natomiast gdy odpalam m2fish a następne metina PL to działa. Co jest grane?

Opublikowano
pobrałem odpowiedniego bota i gdy odpalam m2fish a potem moda to nic się nie zmienia natomiast gdy odpalam m2fish a następne metina PL to działa. Co jest grane?

Jakiego masz fishbota ? Pewnie tego na PL..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Osobiście używam fish bota od kamera a jak go minimalizuje proste... trzeba się poprostu odcwanić-------------Zmieniasz wielkość okna gry na jaknajmniejsze odpalasz fishbota przygotowywujesz wszystko przeciągasz za ten pasek (który jest przy każdej aplikacji) w róg tak aby w grze nic nie ruszyć. Musi wystawać tylko maluteńki naparsteczek ledwie widoczny klikasz na pulpit i już! możesz robić wszystko co chcesz :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...