Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Gatools -wszystko W 1 Miejscu-koniec Problemow


xSaSux

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ej amozna to upnac na yoyo i przez yoyo wszystkim zarządza.ć

 

???

 

 

edit

@UP

A jeśli w toalecie srasz, to zaczynasz srać kiedy klapę podnosisz?

Poczekaj aż się załaduje cały

niezly przyklad

bdccLsFwED.png

Opublikowano

na samym dole masz , pod wynikami testu , pisze Gratulacje itd haslo to "" jak skonczysz test to juz czas nie leci moglbys sie troche rozejrzec...

ps.ja za 1 razem 92 % a za2 96% ^^

Opublikowano

a gdzie jest plik config_account.php ??

[url=http://www.fastandfuriousfig.com/?u=272797][img=http://www.fastandfuriousfig.com/images/forum-signature.jpg][/url]

Opublikowano

Elitepvp i tylko spolszczone... wiec nic nie zrobiles...

 

Link:

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/358561-how-mt2-hp-complete-itemshop.html

Zbieram +

Opublikowano

to jak nic , to korzystaj z tego z EPVP , i spolszcz i pozmieniaj sobie sam , jestem pewien ze nawet zainstalowac bys tego nie potrafil .

ubda1202.gif
Opublikowano

a co tlumaczenie jest nielegalne ze sie czepiasz ? wszystko sie tlumaczy ksiazki sie tlumaczy na polski , programy sie tlumaczy i jak widac skrypty tez sie tlumaczy , i nic w tym zlego nie widze .A jak ty widzisz i uwazasz ze nic nie zostalo zrobione to uzywaj tej niemieckiej wersji i tyle .

Bywalec
Opublikowano

UP ma rację.

Jeśli by ktoś nie chciał, by jego skrypt był spolszczony - nawet by go nie udostępniał...

Mission possible...

Opublikowano

A mam pytanko jak to wrzucic do xampp-a zeby chodzilo? Wszystko zrobilem jak trzeba... hm i nie chodzi, skonfigurowalem w install wszystko IP , Dane root-a itd, pozniej wytnalem pliki z katalogu install do glownego katalogu, usunelem katalogi install i nie chodzi. Z gory dzieki za pomoc.

 

 

Edit: Ok, sciagne appserv, i cos tam po probuje.

xfz40l.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...