Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GOLD-CRAFT[1.4.5][DEDYK 8GB][100 SLOTOW][NO-PREMIUM][SURVIVAL + FRAKCJE][NO-HAMACHI][NOWY SERWER]


aregal99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).pngcooltext839474507.pngIron_(Block).png

 

 

de2zjo.gif IP : mc.pro-k.pl:2017

====================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : mc.pro-k.pl:2017

de2zjo.gif Typ : Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 100

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.5

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - FUSH

 

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce

 

41463181704665100085.png

 

Gold-Craft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 6GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Wszystkie pluginy na rozgrywki są przerobione dropy

To tylko niektóre zalety Gold-Craft!

Zachęcamy do pisania propozycji opinii o serwerze ;-)

ZAPRASZAMY !!!

Opublikowano

Szukam forum Typu MPC, Good Games! PW FAST

"Życie to gra, z każdym dniem nabieramy nowego doświadczenia"

 

 

Piekło chce go, niebo nie chce, ziemia potrzebuje....

Constantine%20sygnatura.jpg

Opublikowano

Ja w sprawie rekrutacja na moda

Nick w grze:Hex

 

Wiek: 16 lat

 

Skype:

TAK

 

TeamSpeak3:

TAK

 

Mikrofon:

TAK

 

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:

 

poniedzialek: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

wtorek: od 7:30 do 9:30, 16:00-16:30

 

środa: od 7:30 do 8:30, 14:50-16:40

 

czwartek: od 14:40-16:40

 

piątek: od 14:40-22:00

 

sobota od 8:00-12:00,16:00-18:00

 

niedziela to się okaże ;P.

skype:trevor123e w razie czego pisać

Opublikowano

ODRADZAM SERWERA !!!!!!!!!! Zacząłem grać tam wczoraj nick taki jak tutaj wczoraj z kolegą zaczeliśmy podbijać pewną gildie i nam sie to udało w 80% dzisiaj dokończyłem dzieła po chwili pojawiło sie pod moją gildią 2 graczy jeden z podbitej gildi a drugi nie wiem nawet kij (1 w żelaznym eq 2 diax) ubiłem ich obojga i po chwili full diax wrócił i znowu padł bez problemu u mnie na claimie. Po tej akcji po chwili wyszedłem z serwera po ponownym zalogowaniu jak sie okazało Ci dwaj gracze byli w "mojej gildi" jako członkowie jej co więcej jeden miał adm a drugi moda wyrzucili mnie z gildi i zabili..Jak dla mnie serwer to dno .. !!!!!! nicki tych graczy to "miszczu a tego drugiego nie pamiętam ... " niestety

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...