Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Nagrywanie GamePlay-a za pomocą CamtasiaStudio


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym Wam zaprezentować program dzięki któremu możemy nakręcić fajnego GamePlay-a.

Na początek pobieramy program Camtasia Studio

http://www.dobreprog...dows,12665.html[/url][/b][/font][/size][/color]

 

Program jest na dobrychprogramach więc skan nie potrzebny.

 

Po pobraniu odpalamy, kilkamy kolejno:

Uruchom ----> Dalej ----> Odznaczamy "Zainstaluj AVG Security Toolbar i zwiększ moje bezpieczeństwo w sieci (dowiedz się więcej)" ----> Dalej ----> Czekamy aż się pobierze(nie zwracajcie uwagi na ten pasek na dole, bo to reklama i do tego przekłamuje) ----> Jak się pobierze to tam zainstalujcie

 

Liczę na + :)

Opublikowano

Camtasia nie jest przystosowana do nagrywania gier tylko pulpitu...

Większości gier nie obsługuje i jest czarny ekran.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Jak to nie?... Mi działa

Napisałem

Większości gier nie obsługuje i jest czarny ekran.

To nie znaczy że w każdej nie działa, w metinie np. dziala ale przeważnie w grach pełno ekranowych nie działa...

Do nagrywania gier nadaje sie Fraps, a potem konwertuje sie programem Any Video Converter

 

Sory ze tak niezrozumiale ale nie chce mi sie wypisywac dokladnie wszystkiego.

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

sorry, bez urazy ale jak ktoś nagrywa gry camtasią to albo jest idiotą albo ma inny powód.

co prawda pliki zapisane na dysku po nagraniu nie ważą tyle co te z frapsa ale camtasia recorder nie jest wydajnym programem do nagrywania gier,

no, chyba, że nagrywasz happy wheels albo sapera to wtedy jak najbardziej

Hejo

Opublikowano

Czemu ty odświeżasz temat, w którym jest napisane tylko jak zainstalować program? Poza tym, kto mądry używa Camtasii do nagrywania gier? Lol. Na + to ty nie licz, bo każdy umie wpisać w google 'jak nagrywać gry' i wyskoczy mu pełno tematów z Frapsem, a nie z Camtasią. gtfo.

he?

Opublikowano

Żenada po całości, temat powinien zostać wywalony bo wprowadza w błąd, miał być TUT o tym jak nagrywać filmy a w treści jest jak pobrać program który swoją drogą jest najgorszym wyborem że wszystkich.

 

btw, nawet nie potrafisz poprawnie wkleić linku do strony...

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...