Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bug na złoto pilnie


lazlozip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

(celowo napisałem żagle belki bo wiedziałem że to nie działa)

 

bug jest dziecinnie prosty wchodzicie na kajaka kupujecie pokład za złoto a sprzedając go powielacie za pomocoa flidera (jak na armatach 50-55) dodam ze na necie 60 mb/s wchodzi mi najlepiej od 30 do 50 operacji na raz z tego ponad 60% sie zalicza . co oznacza ze kupując pokład za 100 k sprzedaje sie go za okolo 1-1,5 mln a nie 50k. wydaje sie malo lecz taka operacaja trwa jakies 30 sec :)

 

co do zapasu złoto nie polecam kupywać 30f i potem sell za duże starty zamiast tego polecam zrobic sb kilka skarbonek (posiadam ich ok.20 na kazdej 20 mld kasy ) w sam raz na aborda 2 mld

 

działa na firefox opera innych nie spr.

Opublikowano

Hmm... Komu działa ? Bo mi nie Grrr.... A robię tak !

 

-Kupuje pokład za 100tys

-Przechodze do zakładki sprzedaj

-Odpalam Fidlera i odrazu ten tam pizdzik czerwony

-Powtarzam to 10 razy

-Klikam sprzedaj i Nic sprzedaje jeden

 

Robiłem to na Moziili Operze i Chrome

 

Czy coś źle robię ? Dodam jeszcze że robie to na PL1...

HELP :(

29.png

Opublikowano

Dałbyś lub zrobiłbyś mi jedną taką skarbonkę napiszę na PW.

 

nie bo to sporo czasu zajmuje

 

Hmm... Komu działa ? Bo mi nie Grrr.... A robię tak !

 

-Kupuje pokład za 100tys

-Przechodze do zakładki sprzedaj

-Odpalam Fidlera i odrazu ten tam pizdzik czerwony

c

 

Robiłem to na Moziili Operze i Chrome

 

Czy coś źle robię ? Dodam jeszcze że robie to na PL1...

HELP :(

 

robie jak ty jedyna różnica pl2 . ale raczej na wszystkich działa serwach .

 

mam nadzieje że twoje napisanie

-Powtarzam to 10 razy

-Klikam sprzedaj i Nic sprzedaje jeden

to jedynie pomyłka bo gdybyś nie dał najpierw sprzedaj to nie masz co powtarzać :)

Opublikowano

NIE KŁAM BO ISTNIEJE KUMEPEL SOBIE BUGUJE I ABORDY ROZDAJE

 

Co za prymitywna osoba :( Alojzy weź mnie zbanuj wyrzuć przez okno nie wiem cokolwiek byle tego nie czytać !! Ludzie Pomyślcie zanim coś napiszecie !

 

Samego Złota się nie da Bugować ! Itemy takie jak żagle aramty 30f itp tak i za to sie wymienia kasę Zrozumcie Wreszcie !!!!

29.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odgrzebuję swój stary temat bo po takim czasie wreszcie znalazłem działający bug na złoto. Jak ktoś chce szczegóły to na pm mogę powiedzieć. Powiem tylko tyle, że w godzinę z 500 tys, zrobiłem ponad 4 mld.

Opublikowano

Witam Bug testowany dziś na moim koncie Pozdr

Link do tematu

 

http://www.elitepvpers.com/forum/seafight/2296992-seafight-bug-gold-work.html

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

1. Login Seafight

2. Goto Trader -> Rummage Store

3. Open Fiddler

4. Breakpoint

5. Sell All Deck

6. Replay 10 - 20x

7. Stop Breakpoint

8. Resume

9. Have Fun

 

tylko nie mam konta z pokładami zwykłymi :P

[font=comic sans ms,cursive][size=5][i][b][color=#ff0000]ave Tomasz[/color][/b][/i][/size][/font]

Opublikowano

Jakie prędkości macie internetu? Bo mi na 10 mb rzadko się udaje a jak już się uda to i tak dawno jestem w tyle przez dziesiątki wcześniejszych prób nie udanych ;/

Opublikowano

10mb czego? downloadu czy uploadu?

przy bugowaniu za pomoca fiddlera wazny jest wysoki upload

ja mam niecaly 1mb wiec jest lipa

 

zrob test najlepiej na stronie dostawcy twojego neta jesli posiada taka opcje

Opublikowano

jak chcecie teraz coś licytować na pl2 to przygotujcie dużo zbugowanych miliardów bo przez to, że ten bug tak strasznie się rozniósł to właśnie bez miliarda na targ teraz nie wchodź. Oczywiście mówię tutaj o kulkach, kryształach czy armatach. Pogratulować.

Opublikowano

Net 100 mb . na pw pisac

 

wezcie przestancie z tymi mb

na umowie dostawca napisze wam co chcecie a w realu kilka mb czasem kilkanascie

w polsce nigdzie nie ma linii ktora tyle przepusci i z checia zobacze najpierw screeny z testu u dostawcy

Opublikowano

wezcie przestancie z tymi mb

na umowie dostawca napisze wam co chcecie a w realu kilka mb czasem kilkanascie

w polsce nigdzie nie ma linii ktora tyle przepusci i z checia zobacze najpierw screeny z testu u dostawcy

no koleża robił testy na speed testach i ma 87 mb/s

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...